Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, egyszerűen félek?

Mit tegyek, egyszerűen félek?

Figyelt kérdés
Én 11 éves lány vagyok, a szüleim elváltak, és anyukámmal élek.Anyumnak lett egy pasija, de én félek.A suliban volt egy felvilágosítás, még pedig a felnőttek testi érintkezésével kapcsolatba...gondolom tudjátok, hogy mire gondolok.És én undorodok ettől, és félek attól, hogy anyukám és a pasi ezt csinálják...és az egyedül alvás is gond, mert eddig anyukám mellett aludtam, tudom, hogy ez nem normális, és hogy anyunak is kell valaki, csak ez a gond, nem tudom, hogy mit csináljak, nem is merek elaludni, és félek, hogy hallani fogom, meg egyszerűen ez a tudat, kérem valaki segítsen!!!!!!! Előre is köszönöm!
2013. ápr. 21. 13:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én egy 12 éves lány anyukája vagyok és azt tanácsolom,hogy feltétlenül beszéld meg anyuddal mit hallottál az iskolában és milyen hatással van ez rád,nekünk anyáknak ezt tudnunk kell!
2013. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
23%
Mármint, hogy érted, hogy büdös lesz?
2013. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a válaszokat.Megpróbálom, neki elmondani, csak hát egy kicsit ciki... ilyenekről beszélni, és nem tudom, hogyan tegyem.Én sem tudom, milyen büdösség.
2013. ápr. 21. 17:17
 24/28 Bence_ ***** válasza:

Hidd el nem ciki.

Édesanyád előtt nincs ciki dolgod. Ő adott neked életet, ő tett tisztába, etetett,törődött veled. Látott már mindent.

Akár a kérdés linkjét is elküldheted neki. Amit itt írtál ezt nyugodtan elmondhatod neki.

2013. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már elmondtam!
2013. ápr. 22. 16:30
 26/28 anonim ***** válasza:
Akkor jó.:)
2013. ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
:)
2013. ápr. 23. 18:17
 28/28 anonim ***** válasza:
Nyugi!Ez természetes!Végül is így jöttél létre s egyszer te is fogod csinálni.Törődj a sulival,hogy minnél több jó jegyet vigyél haza! ;)
2013. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!