Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, egyszerűen félek?

Mit tegyek, egyszerűen félek?

Figyelt kérdés
Én 11 éves lány vagyok, a szüleim elváltak, és anyukámmal élek.Anyumnak lett egy pasija, de én félek.A suliban volt egy felvilágosítás, még pedig a felnőttek testi érintkezésével kapcsolatba...gondolom tudjátok, hogy mire gondolok.És én undorodok ettől, és félek attól, hogy anyukám és a pasi ezt csinálják...és az egyedül alvás is gond, mert eddig anyukám mellett aludtam, tudom, hogy ez nem normális, és hogy anyunak is kell valaki, csak ez a gond, nem tudom, hogy mit csináljak, nem is merek elaludni, és félek, hogy hallani fogom, meg egyszerűen ez a tudat, kérem valaki segítsen!!!!!!! Előre is köszönöm!
2013. ápr. 21. 13:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

Elhiszem, hogy ijesztő még, de meg kell értened, hogy ez a kapcsolatukhoz tartozik. Mindketten felnőttek, joguk van azt tenni, amit szeretnének. Valószínűleg anyukádban van/lesz annyi szolidaritás, hogy nyilván nem előtted romantikáznak.:)

18/L

2013. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszélgess el erről anyukáddal. Járd körbe a témát nyugodtan, hogy eloszlasd a félelmeidet. De mégis mitől félsz? A szex kellemes dolog, azért csinálja az ember, hogy örömet okozzon vele magának és a párjának. Biztosan nem fogod hallani, hisz figyelnek rá. Ez az élet természetes velejárója, majd ha ott lesz az ideje, meg tudod te is. Próbálj meg ezzel nem foglalkozni.
2013. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
100%
Nincs mitől félnek,ez természetes dolog hidd el!ez az egészséges dolog!
2013. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%

Nem olyan borzasztó én is rajtakaptam apámat a nevelőanyámmal amint tenyésznyulasat játszottak és csak röhögtem az egészen, szerintem te is azt tedd

16/F

2013. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Biztos természetes dolog,meg jó, csak egyelőre undorodom az egésztől... Egyelőre nem látom meg benne a jót, és a természetes dolgot, szerintem ezért félek tőle, de nem biztos, tudom, hogy mitől félek, csak nem tudom megfogalmazni.
2013. ápr. 21. 13:21
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Ne féljél. Gondolj arra hogy anyukád most biztos boldog.És gondolj arra a sok közös programra amiket hármasban tudtok majd csinálni. Jó ha van egy férfi a háznál!Hidd el. Gyerek vagy, persze hogy neked ez még gusztustalan, meg ijesztő.De el kell fogadnod hogy ez hosszá tartozik a felnőttek életéhez. Ők így Boldogok!Ne féltsed anyukádat!Biztos nagyon boldog!
2013. ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem én is, ha megtörténik ez velem röhögni fogok.Mindenkinek köszönöm!Kicsit megijedtem, hogy büdös lesz, remélem azért nem fogok megfulladni.
2013. ápr. 21. 13:23
 8/28 anonim ***** válasza:
17%
Fiam! Ne aggodj. Anyád jobban dugj azaz tudja. Bízzá benne. És köszönjé az új apádnak.
2013. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm!
2013. ápr. 21. 13:25
 10/28 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon szívesen. Bölcsességel tele vagyok , meritkezz belölem.
2013. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!