Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, egyszerűen félek?

Mit tegyek, egyszerűen félek?

Figyelt kérdés
Én 11 éves lány vagyok, a szüleim elváltak, és anyukámmal élek.Anyumnak lett egy pasija, de én félek.A suliban volt egy felvilágosítás, még pedig a felnőttek testi érintkezésével kapcsolatba...gondolom tudjátok, hogy mire gondolok.És én undorodok ettől, és félek attól, hogy anyukám és a pasi ezt csinálják...és az egyedül alvás is gond, mert eddig anyukám mellett aludtam, tudom, hogy ez nem normális, és hogy anyunak is kell valaki, csak ez a gond, nem tudom, hogy mit csináljak, nem is merek elaludni, és félek, hogy hallani fogom, meg egyszerűen ez a tudat, kérem valaki segítsen!!!!!!! Előre is köszönöm!
2013. ápr. 21. 13:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nézd, neked ez most még szokatlan. Este most hogy alszol? Van valami kedvenc játékod, esetleg aludj vele, ha az segít. esetleg aludj el tévézés közben, berakhatnál valami mesét és azon próbálj elaludni, illetve mesekazetta. Vannak szép hangoskönyvek is! Javaslom még az olvasást akár elalvás előtt.
2013. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
kedves 3-9 elmész te a jó büdös francba!
2013. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó! gondolkozz már...
2013. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
20%
Útolsó elötti elötti! Sztem nincs külön ilyen flinces flancos szobája, nem mindenki olyan gazdag meg karvaly mint egyesek. (ezt nem rád értem hanem úgy ámblokk a népedre) Üdv: Goldenberg Sándor
2013. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Elnézést, most egy kicsit lemaradtam, nem teljesen értem...
2013. ápr. 21. 13:32
 16/28 anonim ***** válasza:
35%

Semmi baj :) Nincs is mit, csak trollkodok míg készül a kaja :D

Am nyugi, anyudba bízál.

2013. ápr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2013. ápr. 21. 13:38
 18/28 anonim ***** válasza:

Nem kellene itt piszkálni a kislányt,de komolyan.Miért kell ilyeneket írni neki?Azért mert neked szar az életed nem kell neki beszólogatni.Téged is inkább nyelt volna le anyád annak idején,mondjuk ha tudta volna hogy ilyen kis köcsög leszel tuti inkább azt választotta volna.

Kérdező te meg ne foglalkozz ilyen marhákkal.Hidd el anyudnak jó az amit csinál,ha nem lenne neki az nem csinálná.Amúgy meg te is valahogy a világra jöttél:-) nem a gólya hozott!!!

2013. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. ápr. 21. 13:46
 20/28 anonim ***** válasza:

Érdekes, én ezt másképp fogtam fel gyerekkoromban. A galérián aludtam és ott volt egy luk a padlón és ott kukkoltam lefelé, hogy lássam mit csinálnak anyámék az ágyban. De nem csináltak semmit sem, csak aludtak :/

A mai napig nem értem, hogy mért nem :D

2013. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!