Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy olyan férfinak szülsz...

Ha egy olyan férfinak szülsz gyereket és egy olyan férfihoz mész feleségül, akinek már volt egy előző neje és attól egy gyereke, akkor nem érzed úgy hogy te csak egy következő vagy a soron és már nem tudsz újat mutatni?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Ti hogy éltetek meg ilyen helyzetet?

Természetesen a kérdés normális ffi esetében adott. Szóval nem szoknyapecér, hanem csak nem ment az előző házassága.



2013. ápr. 19. 11:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Engem biztosan zavarna, de éppen ezért össze sem jönnék egy ilyen férfival, hogy ebből később ne legyen gond.

Mivel úgy gondolom, az a normális, ha a nő ilyenen nem akad fent, ha egyszer ennek tudatában lépett a kapcsolatban. Aki tudja magáról, hogy ezt nem tudná lerendezni magában, az inkább bele se kezdjen. Ez volnék én.

2013. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezzel az erővel az is zavarhatna ha nem szűz férfival szexelsz, mert már van tapasztalata szexben, és te már csak a második lehetsz. Az életben nem kell újat mutatni, csak élni, és önmagadat adni. Max akkor akarsz újat mutatni, ha baj van az önértékeléseddel, és megfelelési kényszered van. Akkor viszont ez a te problémád, és ezen neked kell túl jutnod, mert kár másra tolni a saját rögeszméinket és ezzel tönkre tenni egy amúgy jól működő kapcsolatot. Szóval dolgozz magadon belül, mert ott a problémád megoldásának kulcsa.
2013. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Volt elvált,2gyerekkel rendelkező pasim.Nála valamiért nagyon irritált ez a dolog,valami féltékenység munkálkodott bennem,nem tudtam ezt a dolgot megemészteni.Előtte,és utána is azt gondoltam,hogy nem akarok ilyen kapcsolatot.Aztán mégis csak ilyenbe futottam bele,4gyereke van a barátomnak,de itt talán azért nincs gond ezzel,mert eleve nagyok már,illetve nem csüngnek egymáson.
2013. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Orsóó válasza:

Hát én ilyen szempontból kicsit érdekes vagyok,mert igaz,hogy zavar (hasonló a helyzetem egyébként ezért tudom milyen nekem legalábbis)

de annyira gyerek centrikus vagyok,hogy a gyereket meg elvonatkoztatom ettől és még örülök is a gyereknek.


Őszintén szólva el is kényeztetem a gyereket,mert lelkifurdalásom van a gyerekkel szemben,hogy már nem az anyjával van,hanem velem.

Úgyhogy imád is idejönni.

2013. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!