Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akart gyereket ezért...

Nem akart gyereket ezért szakitottunk, most meg nekem nem lehet -próbáljak kibekulni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Kiderült, hogy nem lehet gyereked? Sajnálom. :/

Örökbefogadáson, vagy egyéb módszereken nem gondolkoztál? Vagy így már egyáltalán nem szeretnél?


Háát nem tudom.. Kicsit olyan, ha ló nincs szamár is jó dolog. Ha még mindig szeret, és csak azért szakítottatok, hogy te megkaphasd, ami boldoggá tesz, akkor talán van rá esély, hogy újra együtt legyetek.

2013. ápr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne.
2013. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha tévednek az orvosok (mert sok ilyen van), akkor megint elhagyod? Vagy a nyakába varrsz egy gyereket, akarata ellenére? Vagy elveteted a babát?
2013. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elmeleti kerdes volt. Itt rengetegszer olvasom, hogy az egyik fel nem akar gyereket, erre azt javasolják, hogy hagyja el. Na de mi van, ha utána kiderül, hogy hoppa, nem is lehet gyereke.....
2013. ápr. 19. 10:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdésnél is oda kellett volna írni, hogy ez csak elméleti, nem valós, mert sokan itt fognak üvölteni, s pocskondiázni.


Kérdésedre válaszolva:Nem hiszem

2013. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogadnék vissza valakit így, ezek után.
2013. ápr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen kapcsolatokban szerelem tuti nincs, ha ilyesmi véget vethet neki... így értelme sincs, jobb külön. Mert például ha én gyereket szeretnék, de a párom nem akkor elfogadnám és nem lenne gyerek. Ennyi, én szeretem és kész, fontosabb nekem mint hogy gyerekünk legyen.
2013. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy te később szeretnél-e még gyereket, mert a szülésen kívül még rengeteg lehetőség van.
2013. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy valaki szülő szeretne lenni, de kiderül, hogy meddő, nem kell lemondania a gyerekről. Örökbe is fogadhat. Itt a felek eltérő szemléletén, életcéljain van a fő hangsúly.
2013. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!