Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottunk. Hogy hogy nem...

Szakítottunk. Hogy hogy nem fáj? Nem jutott el az agyamig?

Figyelt kérdés

mindig féltem, hogy nem akar engem, hogy nem kellek, mindig ezt éreztette velem. mindig foggal-körömmel ragaszkodtam hozzá, meg akartam felelni.

már feladtam, most sem jó neki semmi, ami én vagyok.

felajánlottam fejezzük be, mert már oda-vissza kikészültem, nem bírom tovább.

annyit mondott rá, hogy ha ebben a kevés dologban nem tudok megfelelni, akkor pontosan, nem illünk össze.

hiába mondta, hogy nem csupán ezekről van szó. én Semmiben nem felelek meg neked. ő meg csak azzal jön, hogy szerinte ez pár bagatell dolog.


nos, így, hogy ezt megbeszéltük és vége, valahogy most életemben először (eddig mindig befarcoltam mellette, ha azt hittem vége)szóval most valahogy nem érzek semmit.


pedig ő volt a nagy ő...


vagy később fogok kibukni? nem értem.

volt már mással ilyen? ez valami önvédelmi mechanizmus? vagy mi?


2012. ápr. 22. 21:12
 1/9 A kérdező kommentje:
*hiába mondtam, hogy nem csupán ezekről van szó
2012. ápr. 22. 21:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég szomorú lehettél, mikor ezeket a sorokat írtad. Tudod, nem vagyunk egyformák. A fájdalom nem mindenkinél, pld. nálam sem jelent hisztirohamot. De küldök egy kis jókedvet, hogy ne bukj ki. Ez a kedvenc szakítós tablóm: [link]
2012. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit jelent, hogy van önbecsülésed: tudat alatt tudod, hogy Ő nem ért annyit, hogy TE megváltozz. Jól tetted, hogy otthagytad.
2012. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy éppen hogy most jutott el az agyadig (és a szívedig), hogy ennyit nem ér meg az egész.
2012. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rászánni magadat volt nehéz a szakításra és most megkönnyebbültél.
2012. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor történt? Én sem fogtam elöször fel, tettem a dolgom, majd másnap reggel felkeltem és tudatosult

istenem azt az érzést senkinek sem kívánom pedig tudom, hogy mindenki átéli

kitartást neked, én most kezdek soksok héttel a dolog után jobban lenni!

2012. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a linket :)

habár én vagyok a nő

3-asnak igaza lehet valahol

bárhogy próbáltam megfelelni, mindig csak szidalmakat kaptam, soha egy jó szó, vagy szeretlek-ááá azt évek óta nem hallottam tőle

2012. ápr. 22. 21:39
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os:

ma történt!!!

szóval várhatom a reggelt :(

2012. ápr. 22. 21:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én tudom, hogy a reggelek ilyenkor a legrosszabbak. Én főleg az elején vagyok nagyon szenvedős, majd 2-3 hét után kezdek jobban lenni, megint így volt, mi egyszerűen nem illettünk össze és így el kellett válnunk, a végére már megöltük egymást, pedig mi sem szerettünk volna szétmenni. Hát ilyen gonosz az élet, de majd jobb lesz:) Csak gondolj a jó dolgokra, én arra gondolok, hogy nem veszekszünk többet.
2012. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!