Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lesz boldogság?

Mikor lesz boldogság?

Figyelt kérdés

5éve vagyok férjnél, van egy 2éves kislányom.

A férjem 10évvel idősebb, soha nem járunk sehová.

Itthon vagyok, főzők, mosok takarítok.

Nem rég meguntam ezt hogy nem járunk sehová, hogy egy volt munkatársamnál töltöttem egy éjszakát, vittem a lányomat is, majd anyám, férjem, nővérem értem jöttek, a munkatársam úgy tett hogy ő engem nem hívott oda, de ennek ellenére vonzódom hozzá, párom azóta se változott, munka és munka, egy mozi egy séta semmi nincs. :(


2013. ápr. 17. 19:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Most eza kérdés vagy egy nagy kamu, vagy a kérdező nagyon nagyon buta.

De tegyük fel, hogy nem kamu: Akkor kedves kérdező, komolyan gondolod, hogy az a normális, egy házasságban, ha nem mentek el moziba meg ide-oda a férjeddel, akkor simán lefekszel egy munkatársaddal? És még a gyereket is viszed magaddal??? Ilyen oltári nagy hülyeséget sem hallottam még.

Tudod, ha számít neked az a férfi, akihez hozzámentél, aki a gyereked apja, akkor nem félrekúrunk, hanem megbeszéljük vele a dolgot.

2013. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
szerinted nem próbáltam?? De neki nincs kedve, de oké, szerinted az normális hogy a másikat nem veszik figyelembe és fapapucsként létezik? :(
2013. ápr. 17. 20:52
 13/18 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy elvitted magaddal a lányodat, amikor félredugtál? És érted ment az anyukád? Jó családod van, főleg, nem vagy semmi!
2013. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Most próbálod magyarázni magadnak a galádságodat, hogy megcsaltad a férjed, nyugtatni a nemlétezö lelkiismeretedet?

Dicsérjünk meg amiert bünteted a férjed, amiert dolgozni mer, hogy neked legyen idöd a hormonjaiddal foglalkozni es a nemiszerveddel?

Az hogy megcsaltad a ferjed, nem az ö hibaja, ne próbald rákenni, vállald a tetted!

Az hogy dolgozik ertetek ne próbáld magyarazatnak használni.

Alávalóan viselkedtél. Csoda , hogy megbocsatott, de pont azert mert kedves volt latom most megint megcsalnád, túl könnyen nézte el neked, es még van képed hibaztatni ajellemtelen viselkedésedért!

Értetek dolgozik, hogy legyen mitegyél, és miböl vegyél magadnak esemény utánit , nem aszeretöjéért, szégyellheted magad

2013. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha te is kéne dolgozz azért amit megeszel, nem volnál folyton felizgulva!

Fogalmad sincs mitöl kimél meg téged, hogy a gyereketeket nevelhessed, te meg pasikra gondolsz.

Latom szivesen belekapaszkodsz abba, hogy megváltozott, meg nem a régi, nézz szembe magaddal, es mond magadnak a tükörbe, hogy alávaló tetüláda vagyok!

Te is változtál biztos, mégse pakol ki téged es nem keres fiatalabbat, hogy bocs , de tüzzél a hid alá mert megöregedtél

2013. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
és persze férfiakat is.
2013. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Elég keszekusza a fogalmazásod, nem nagyon értem, mit akarsz mondani. Szerintem dobd ki a férjed, cseréld le a munkatársadra, rövid az élet, hajrá!
2013. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

El sem tudom hinni, hogy létezik ilyen h*lye ember mint te....vagy csak kamu az egész. De ha mégis igaz, hát nem semmi vagy, elmész pasizni a férjed mellől, viszed magaddal a gyereket is????? és beharangozod az egész családnak, hogy hol keressenek??

Most meg itt kérdezed, mikor lesz boldogság? előbb a fejben kéne rendet tenni, mert valami nem stimmel, az tuti :)

2013. ápr. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!