Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kilátástalanság helyett...

Kilátástalanság helyett boldogság? Hogyan? Sikerült valakinek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, elváltam és hozzá mentem ahhoz akit szerettem. Azóta már 6 éve élünk együtt, és van 2 gyerekünk, mai napig boldogok vagyunk.
2013. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérés? :) Hogy melyik választanám? Nyilván a boldogságot! És igen boldog vagyok, 7éve a férjemmel. Sikerült :)
2013. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy aki nagyon kilátástalan helyzetben volt, van-e esélye egyáltalán boldognak lenni.
2013. febr. 18. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is sikerült. Egy évig éltem egy méltatlan, rossz párkapcsolatban. A volt párom töltötte ki minden gondolatomat, nem értettem, hogy miért nem becsül meg, miért nem szeret. És ez rányomta a bélyegét az egész életemre...hiába van jó munkám, pénzem, szép lakásom, engem nem érdekelt semmi és igazán semmi sem tudott felvidítani. Aztán egy nap nem meglepő módon éppen rossz passzban voltam, teljesen magam alatt lelkileg és megismertem a jelenlegi páromat. Igaz, hogy ez nem olyan régen történt, de azóta újra szépnek látom az életet és a jövőt.

Szóval nekem villámcsapásként jött a fordulat. Úgyhogy igen, egy kilátástalan helyzet is boldogságba fordulhat egy szempillantás alatt.


Fel a fejjel!


26/n

2013. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,hogy sikerült e....az egyik oldalon ott van a harmonikus párkapcsolatom,boldogság.....a másik oldal a pokol
2013. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kilátástalan volt a házasságunk és én a boldogságot választottam, de nem mással, hanem ugyanazzal az emberrel, akit feleségül vettem.Kézbe vettem az irányítást és mondhatom, hogy sok küzdelem árán, de változtam és így változott a másik is. Friss még a dolog, de elmondhatom, hogy sikerült, bár még nincs vége.Megtanultam, hogy egy kapcsolatot ápolni, újítani kell, életben kell tartani, különben tönkremegy.Ha a másikban is van még némi szeretet, akkor sikerülhet, még ha az elején nem is akarja .Hogy hogyan? Megvan rá a módszer.Sokan a fél életüket odaadnák, hogy helyrehozzák a házasságukat.De nem kérnek segítséget vagy rossz helyről. Így marad a válás és a sok lelki sérült gyermek.
2013. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elváltam, hogy a szerelmemmel élhessek. Pár év és rájöttem, hogy poklabb a másiknál. Most megint váljak el? És ha a következő még rosszabb lesz? Jelenleg itt tartok és biztosan valamit nem jól csinálok, hogy mindig ide lyukadok ki. A poén az, hogy mind a két pasim oda van, volt értem, de egyik sem tett boldoggá. Nekem még nem sikerült, de azért nem adom fel.
2013. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!