Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyámról kiderült hogy a...

Az anyámról kiderült hogy a testéből él Ausztriában! Borzasztóan kiborultam. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült hogy az anyám nem szobalányként dolgozik kint Ausztriában hanem prostituált.

Egyszerűen nem tudom felfogni hogy hogy tehetett ilyet.

Persze azzal védekezik hogy a pénz miatt csinálja és csak így tudják fenntartani a házat.

Én már külön élek a saját családommal, de nem tudom felfogni.

Nagyon haragszom rá.

Ti hogy reagálnátok ezt le?

Borzasztóan érzem magam


2013. ápr. 17. 16:13
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
8%

nem akarom elhinni, hogy így gondolkoznak az emberek ahogy itt olvasom. undorítóak vagytok mind.

Ide vezet a nagy liberalizmus, már az van lenézve, akinek nem megy le a torkán az erkölcstelenség. "nem tudhatjuk miért csinálja biztos csak ez az egy lehetősége maradt másképp éhenhalna" és hasonló válaszok: LÓF.SZT! olyan nincs hogy valakit ne vegyenek fel a szalag mellé, vagy napszámba, és igen, sz.r meló, de közel sem annyira mint k.rválkodni, dehát kinek mit ér a becsülete.


Mitől vagyunk mi társadalom, ha nincsen általánosan elfogadott, de legalábbis iránymutató érték/erkölcsrendszerünk? Manapság nem gáz k.rvának lenni, főiskolás korban kötelező "kiélni" magad (értsd k.félj minél több emberrel válogatás nélkül és légy alkoholista) ésatöbbi ésatöbbi. 50 éve ez elképzelhetetlen lett volna. vajon 2060-ban mi mellett fogunk majd ugyanígy kiállni, amit most még elképzelhetetlennek tartunk? a pedofilok jogai? abszurd. csak nekem már MA is az.

2013. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
59%
Pár ezer éve már nem volt ciki prostituáltnak lenni, szóval ez nem az a nagy modern gondolkodás.
2013. ápr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

Én akár milyen szarul állnék anyagilag nem lennék soha k..va.

Egyszerűen nem lenne gyomrom hozzá.

És egyáltalán nem álltak olyan rosszul anyagilag hogy ezt meg kellett tennie.

Nem tudok megbocsájtani.

Sajnálom...

2013. ápr. 19. 10:14
 44/48 anonim ***** válasza:

Tévedésben vagytok,van,akinél ugyanolyan psichés hajlam és függőség ez a dolog,mint valakinél a homoszexualitás.

A fúj pedig az,ha leélsz egyvalakivel egy boldogtalan életet,és azt hazudod milyen boldogok vagytok álszenten,csak,hogy a külvilágnak megfeleljetek,na az a FÚJ!

2013. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Mennyit keres?
2013. máj. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Kérdező a jó édesanyám a qrva az te szerencsétlen ge ci
2013. máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

39 éves koromra sokkal undorítóbbnak tartom mikor az emberek a lelküket adják el .: a főnöknek,az ál párkapcsolatnak,"barátnak" hogy nyerjenek valamit cserébe,amit úgysem fognak...

A szexet legalább élvezni lehet.

2013. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 Nekóstolgasss válasza:
Anyukád egy b.k.urva!Nagyon önző nem gondol a családjára meg szétteszi a lábát munka helyett.Köpd le aztán felejtsd el!
2022. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!