Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyámról kiderült hogy a...

Az anyámról kiderült hogy a testéből él Ausztriában! Borzasztóan kiborultam. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült hogy az anyám nem szobalányként dolgozik kint Ausztriában hanem prostituált.

Egyszerűen nem tudom felfogni hogy hogy tehetett ilyet.

Persze azzal védekezik hogy a pénz miatt csinálja és csak így tudják fenntartani a házat.

Én már külön élek a saját családommal, de nem tudom felfogni.

Nagyon haragszom rá.

Ti hogy reagálnátok ezt le?

Borzasztóan érzem magam


2013. ápr. 17. 16:13
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
50%
És akkor mi van ha prosti? Nézd a jó oldalát, Ausztriában dolgozik, és nem itthon, ahol meg tudná az egész város, vagy környék, ahol laktok. Amúgy meg, ha te már külön élsz, akkor gondolom anyád van már vagy 45, de inkább több, nem sokáig űzi az ipart már, megnyugodhatsz. A Ő élete, az Ő teste, örülj még annak is, hogy te nem kényszerülsz ilyenre. Nincs ebben mit szégyellni, ez is munka, még mindig jobb mint két fogú 6 osztályos cigók között az utcát kaparászni, 22 ezer forintért.
2013. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
21%
tyühüüüüüüüüü ez király!!!! :)
2013. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
80%

Apád dolgozik?

Húgod dolgait ki fizeti?

Te mennyivel támogatod őket?


Ha mindenre van elég pénz, nem élnek szűkösen, akkor esetleg (esetleg!) megemlítheted neki, de ha a fentiekre a következő válaszokat tudod adni:

1.: Nem dolgozik, vagy alig keres, illetve elissza, eldohányozza, stb.

2.: Anyám fizeti a húgom költségeit

3.: Nem segítek neki

akkor jobb lesz ha befogod és magad felett ítélkezel, ahelyett, hogy anyádról témát nyitsz bárhol is, illetve a rokont meg elküldöd a bús..csába.

2013. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
82%
Előre bocsátom, hogy magam sohasem vetemednék ilyesmire. Ennek ellenére nem ítélem el. Ha végiggondolom, milyen lelki tusán mehetett keresztül, mire így döntött, nem irigylem. A pénz, amit hazahoz, hazaküld, biztos megvéd benneteket a kilakoltatástól, a kemény nélkülözésektől. Inkább áldozatként tekintek rá. Négy millió szegény ember él ma Magyarországon. A számuk csak növekszik. Mindenki úgy próbálja túlélni ezt az időszakot, ahogy tudja. Ő így. Döntéséből azonban az egész család profitál.
2013. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Digo 16:57, ott a pont!
2013. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Azt mondta neki ez jó, mert mindent ki tud fizetni, van mindenre pénz.

Ja és esze ágában sincs abbahagyni mert szereti csinálni.

Szóval itt nem a pénz a fő ok.

2013. ápr. 17. 17:45
 27/48 A kérdező kommentje:

Mondtam neki hogy keressen más munkát de esze ágában sincs.

Úgyhogy nem tudom sajnálni...

2013. ápr. 17. 17:46
 28/48 A kérdező kommentje:

Ja és ebben az egészben a legjobban apámat sajnálom.

Ha belegondol abba hogy sok minden van abból a pénzből amit anyám azzal keresett hogy kefél reggeltől estig másokkal akkor felfordul a gyomra!

2013. ápr. 17. 17:59
 29/48 anonim ***** válasza:
44%
K.urvából lesz a legjobb feleség! Ebben az esetben a feleségből lett k.urva.
2013. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

Annyira könnyen vélekedtek ti erről a dologról.

De megnézném bármelyikőtök fejét, amikor kiderülne hogy a férjetek/feleségetek abból él hogy naponta akárhány emberrel fekszik össze, aztán hazamegy hozzátok és veletek teszi ugyan ezt.

Vagy mit vártok hogy majd még meg is dicséri érte?

Én már nem is értem az embereket...

2013. ápr. 17. 19:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!