Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyámról kiderült hogy a...

Az anyámról kiderült hogy a testéből él Ausztriában! Borzasztóan kiborultam. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült hogy az anyám nem szobalányként dolgozik kint Ausztriában hanem prostituált.

Egyszerűen nem tudom felfogni hogy hogy tehetett ilyet.

Persze azzal védekezik hogy a pénz miatt csinálja és csak így tudják fenntartani a házat.

Én már külön élek a saját családommal, de nem tudom felfogni.

Nagyon haragszom rá.

Ti hogy reagálnátok ezt le?

Borzasztóan érzem magam


2013. ápr. 17. 16:13
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
70%

Abból kiindulva, hogy a saját családoddal élsz, anyukád lehet vagy 42-45 éves MINIMUM.


Magyarul egy felnőtt középkorú nő, aki valószínűleg se nem hülye, se nem fogyatékos, tudja mit miért csinál. Az más kérdés, hogy apádat legalább beavathatta volna, de ezt játsszák le egymásközött.


Én is különélek, az én anyám is ennyi idős, semmit nem szólnék. Max. jól elbeszélgetnék vele, hogy-hogy erre a döntésre jutott, meg amúgy milyen meg stb.


Az ismerősödnek meg aztán végképp semmi köze hozzá, bírom az ilyen erkölcs csőszöket, otthon meg tuti a rosszlányokat nézegeti és csorgatja rájuk a nyálát, mikor már alszik a család, nappal meg előadja itt magát. Akkor is be kellett volna fognia a pofáját, ha anyukád nem szobalány, hanem pincér vagy bármi más, meg akkor is, ha prostituált. Törődjön a saját dolgával!

2013. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
43%
21-es vagyok, az elbeszélgetnit nem számonkérésként kell érteni, hanem érdeklődésként. Mint, ahogy megkérdezem, hogy milyen unalmas a könyvelése stb.
2013. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
21%

# 11


Miért? Férfiak nem "szpnak" pénzért?

Édesanyádnak is mondanád ezt?


Ezzel a kérdéssel pedig már találkoztam, ugyanilyen stílusban volt megírva.

2013. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
63%

kiment szobalánynak, és rájött, hogy prostiként sokkal jobban keres ... nem tudom elítélném-e anyámat érte ... ahhoz, hogy egy nő oda jusson (ezek szerint nem is nagyon fiatalon) nagyon sok mindennek kell rosszul állnia az életében ... nem hiszem, hogy ha elítéled, ha bántod, akkor jobb lesz neki


az ilyen ismerőst meg tudnám jól tökönrúgni

2013. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
83%
Kettöjük dolga ez apáddal. Ne szolj bele. Örülj, hogy te nem kényszerülsz ilyenre!
2013. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
40%
Ha hazádta a keresetét, házért, családért akkor nektek tette. Gondolom számára a valódi munkáját az késöbb adták tudtára. És nem egy büszkeséggel eltöltő munka. Ugyhogy , kiszínezte a dolgokat. (és nem hazudott) nem itélném el.
2013. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
8%

#11 vagyok


Nem azt mondtam hogy csak a nok lehetnek ilyenek. A ferfiak is ezrevel copnak es dugatjak magukat halomra penzert vagy akarmiert. Csak annyi az eszrevtelem hogy a vilagot a szex iranyitja. Hol burkoltab hol nyiltan. Erre jott ra anyad is, meg meg sok sok anyuci. Meg vannak azok akik szepen oltoznek, kiteszik a cicit es felettebb kedvesek a fonokurral, es lam, szepen alakul a karrierjuk. Bizonyos szempontbol ua. a kategoria.

Ezt mondanam anyamnak is, de nem mondom, pedig neki is van egy multja. Mindenki ugy boldogul ahogy tud es ahogy akar. Ha az en felesegem kva akarna lenni nem sokaig lenne velem. De attol meg ilyen a vilag, ha akarjuk latni ha nem :)

2013. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
61%
Hát elég furcsa.Ha lenyugodnék,meghallgatnám mit mond,hogy jobban megértsem.Talán csak belecsúszott ebbe,vagy egyébb oka van,főleg mert már érett nő.
2013. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
73%

Nekem 1x egy prosti bemondta a tutit:

"Nem azért csinálom mert félresiklott az életem, hanem mert dugni jobban szeretek mint dolgozni." :)

Szerintem ez az igazság csak sokan nem merik bevallani.

2013. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
45%

Minden motiváció kérdése.

Ha pl a gyerekednek sehogy máshogy nem tudnál enni adni, belemennél?

2013. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!