Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyámról kiderült hogy a...

Az anyámról kiderült hogy a testéből él Ausztriában! Borzasztóan kiborultam. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült hogy az anyám nem szobalányként dolgozik kint Ausztriában hanem prostituált.

Egyszerűen nem tudom felfogni hogy hogy tehetett ilyet.

Persze azzal védekezik hogy a pénz miatt csinálja és csak így tudják fenntartani a házat.

Én már külön élek a saját családommal, de nem tudom felfogni.

Nagyon haragszom rá.

Ti hogy reagálnátok ezt le?

Borzasztóan érzem magam


2013. ápr. 17. 16:13
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező!

Teljességgel igazad van. Akik itt verik a nyálukat, nagyrészt kis tizenéves senkik, akiknek csöppnyi tapasztalatuk sincs még az életről, csak játszák itt a nagymenőt. Igen, én is megnézném a nagyhangúakat, mit szólnának, ha az ő közeli hozzátartozójukról derülne ki ilyesmi. Valószínűleg kicsit visszább vennének a nagy mellényükből. (Biztosan jól le is fognak pontozni emiatt:)


De hogy a kérdésre is válaszoljak: Fogalmam sincs mihez kezdenék, de egészen biztosan nagyon nehéz lenne megemészteni. Mondjuk biztosan megpróbálnék vele egy nagyot beszélgetni. Mindenképpen úgy, hogy ne számonkérés legyen belőle. Megtudni, hogy vajon miért csinálja, tényleg annyira szükség van arra a pénzre? Esetleg ötletelhetnétek, hogyan lehetne másképp megoldani az anyagi problémákat. Mondjuk, hogy te vagy ha van testvéred, akkor együtt nem tudnátok-e nekik valahogyan segíteni. Ilyesmi.

2013. ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
65%
Még mindig nem válaszoltál arra, hogy apád dolgozik-e és a húgod is. Ha dolgoznak van-e elég pénz mindenre?
2013. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
12%
Honnan tudtad meg?
2013. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
58%

Ja látom, közös ismerős.. Egyébként ez a közös ismerős pár hónapja feltette itt a kérdést, hogy elmondja-e nektek.


Én valószínűleg nem tudnék megbocsátani az anyukámnak, a pénz ide kevés indok. A pénzhiányt közösen kell megoldani, és hiába mondja, hogy miattatok, a család miatt csinálta, pont ti vagytok most miatta kibukva.


De ne felejtsd el, hogy ő az anyukád. Bármit is tesz, az marad. És valószínűleg téged ugyanúgy szeret. Hagyj egy kis időt magatoknak, hogy lenyugodjanak a kedélyek. Támogasd apukádat, neki most biztos nagy szüksége van rá.

2013. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
82%

Hát én a közös ismerős helyében befogtam volna XD

Most mi jót tett a családnak?

Mindenki tudja, hogy anyuci öröm"lány", mindenki lelkivilágát felforgatta, anyuci meg szereti csinálni.

Kérdező, jobb, hogy kiderült? Gondolom, hogy nehéz megemészteni, de sajnos nem tudsz mást tenni, mint elfogadod, hogy ezen nem tudsz változtatni, mert nem a te életed, és próbálsz jobb példát mutatni majd a saját gyerekeidnek.

2013. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
47%
Milyen jogon ítélkeztek felette? Ti talán tökéletesek vagytok?
2013. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
24%

Nekem 1x egy prosti bemondta a tutit:

"Nem azért csinálom mert félresiklott az életem, hanem mert dugni jobban szeretek mint dolgozni." :)

Szerintem ez az igazság csak sokan nem merik bevallani.


Szánalmas, hogy itt tart a világ és manapság a prostituáltakat becsülik meg, csak mert bevallják hogy dugni jobban szeretnek mint dolgozni. Igen, nyilván mindenki jobban szeret szexelni, mint dolgozni, csak van, aki rendelkezik gerinccel, önbecsüléssel, meg persze hűséggel, mert ha édesanyád mindezt családos anyaként, feleségként tette mindenki háta mögött, akkor nem lehet erre máshogy reagálni, csak mélységesen elítélni!

2013. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
18%

Minél kényelmesebb életet él az ember annál könyebb itélkezni.

Ha apád anyád a húgod minden hónapban a nyakadra járna hogy éhéhen halnak, lekapcsolják a fütést, ruha kell smink kell, pia cigi kell a hajadat tépve örjöngenél hogy álljanak ki az utszélére pénzt keresni mert te nem bírod.

2013. ápr. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Apukám is dolgozik természetesen.

A hugom még tanul de csak ők vannak 3-an.

De mint már mondtam nem a pénz a fő ok.

Sajnos élvezi is amit csinál és ez a leggusztustalanabb számomra...

2013. ápr. 18. 10:27
 40/48 A kérdező kommentje:

Én nem ismerem azt az illetőt aki lebuktatta, hanem apukám ismeri.

És nem is apukám ismerőse jött rá hanem annak az ismerőse.

Remélem érthető voltam.

2013. ápr. 18. 10:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!