Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom. Mit tegyek?

Utálom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
anyámmal összevesztem, egy piti dolgon ... a telefonom úgy szar, ahogy van, magától kikapcsol, és ez állítólag az én hibám... elmentem sétálni az osztálytársammal, a telefonom meg kikapcsolt, és nem tudtam hogy hívott a mamám, kb. 4x. felhívta anyámat, ő meg kb. 6x hívott... és mikor hazaértem, akkor vettem észre a telefonomat, hogy kikapcsolt, és mikor bekapcsoltam, hogy hívtak. nem volt időm visszahívni senkit, anyám hazaért. mivel köszöntött?! egy óriási pofonnal, merthogy nem vettem fel a telefont. megmagyaráztam, hogy miért nem, erre tarkón ütött. nem ez volt az első eset, hogy megütött. már 4 éves korom óta ver, amit marhára meguntam. anyámék elváltak, és én sajnos anyámmal maradtam, akit utálok. apát viszont szeretem. többször mondtam neki, hogy hozzá akarok költözni, de nem hiszi el, csak kinevet mindig. ma délután is sírva hívtam fel, hogy had költözzek hozzá, vagy legalább had aludjak ott.. mondta, hogy nála aludhatok, majd felhívja anyámat. csak ő közbe meg engem hívott, és megkérdeztem tőle. azt mondta, majd hétvégén. ráadásul irodalomból kaptam 3-ast, és ezért is tuti meg fog verni. igen, egy hármas miatt... és nem tudom, hogyan reagálna arra, hogy ha megmondanám neki, hogy apához akarok költözni, mikor azt sem engedi, hogy hétköznap nála aludjak. előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és kérlek szépen titeket, hogy ne baromkodjátok el, mert ez számomra nagyon fontos. és az 'anyukádat már pedig szeretni kell, mert belőlük csak egy van, ők szültek meg, meg izé, meg hozé..." válasz féléket is mellőzzük. köszönöm. 12/L.

2013. ápr. 16. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Pedig ilyen választ fogsz kapni, tetszik, nem tetszik. Ne gondolt, hogy apádnál fenékig tejfel lenne az élet, csak mert most azt hiszed. Nem Ő nevel a minden napokban, csak vasárnapi apuka, akkor meg persze hogy jópofizás van, ilyesmik. Majd ha neki kellene megküzdeni a napi gondokkal, ami Veled jár, akkor ott sem lenne ám nyakig tejszínhab minden. Viselkedjél rendesen édesanyáddal, és akkor majd Ő is változni fog, meglátod! Nem csak követelni, adni is kell.
2013. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Legközelebbi pofonnál mond meg hogy fel fogod keresni a gyerekvédelmet, mert nem tűröd tovább a pofozkodát, főleg az Ok nélkülieket!
2013. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%

12 évesen suli után egyből haza kéne menned tanulni és nem a barátnőiddel csavarogni. Valamint ha tanulnál, akkor nem kapnál ilyen rossz jegyeket.

Nyilván nem helyes a verés, de valószínűleg nagyon aggódott.

Próbálj meg suli után egyből hazamenni, tanulni, és csak hétvégén - szülői engedéllyel - találkozni a barátnőiddel.

Mindjárt itt a nyár. Addig kibírod. ;)

2013. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt tudom,hogy az én 12 éves korom volt az a korhatár,hogy te magad ! választhattál szülők közül apával vagy anyával maradsz e.Onnan tudom,hogy az osztálytársnőm ilyen alapon maradt az apjával...A gyerek védelmiseknél persze nézz utána most is így van e?
2013. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves 1. kommentelő. apa azért szeret is, nem csak ész nélkül ver. sőt, sehogy sem ver.:) tudom, hogy milyen vele lakni, és nekem ott sokkal jobb, és ő nem csak vasárnapi apuka:) 2. kommentelő, igen, már ott tartok... noni33: tanulok, suli után egyből hazajövök, még sietek is. anyám elengedett, tudott róla hogy hova megyek, és bele is egyezett. és mint már említettem, nem tehetek róla, hogy szar a telefonom. és én nem választottam, hogy kinél akarok lakni. pont ez a baj... engem meg se kérdeztek, pedig nagyon jól tudom, hogy lehet választani. köszönöm a válaszokat:)
2013. ápr. 16. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg tudta, hogy elmentél otthonról, akkor ez nagyon gáz, amit csinált.

Feltétlenül beszélj apukáddal.

2013. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mármint mondd el neki a teljes történetet, mert ezt nem hagyhatod annyiban. Ilyent egy anya sem csinálhat. :(
2013. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!