Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hóforduló ünneplés sok év...

Hóforduló ünneplés sok év után is? Mi értelme?

Figyelt kérdés

Ismerős párról van szó,minden hónapban ezen mosolygok.

5 éve együtt vannak,nem élnek együtt,de egy városban.

A fiúnak(férfinak,közel a 30hoz) minden hónapfordulón étterembe kell vinnie a lányt (25 fölött).És jár hozzá az ajándék is.(lány nem ad viszont).

És ez a fiú anyagi helyzetétől függetlenül kell,mert ha halasztaná kicsit későbbre,akkor hiszti és szexmegvonás hetekig.

Évek óta ezt csinálják,mókás.

(összeköltözni nem tudnak anyagi okok miatt)


Mielőtt valaki irigységgel vádol,nem vagyok az,élem boldog mindennapjaimat,párommal együtt mosolygunk és szörnyülködünk a páron,és sajnáljuk a fiút.


2013. ápr. 16. 11:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Értem ami írsz, de azért mégsem olyan :)

Gyerek mellett azért mert nem történnek olyan spontán a dolgok. Nem találhatom ki, hogy menjünk már el KETTESBEN ide kajálni mert láttam szórólapot. Hármasban elmehetünk persze, de az hogy ketten mozduljunk ki azt azért meg kell szervezni előtte legalább egy nappal. Azt hogy miért ragaszkodunk az adott időponthoz az már kifejtettem.

De egy kicsit elkanyarodtam a témától a saját példámra. A lényeg, hogy én nem tartom hülyeségnek:)

Viszont ha azt kérdezted volna a "nagykérdésben" is, hogy mit gondolok egy olyan kapcsolatról ahol a nő kiköveteli a havi ajándékokat, mikor nincs pénz stb. akkor nem írtam voltam azt hogy "persze ez jár":) Valami baj van itt mindkettő fejében az biztos. De ha a férfinek ennyi az önbecsülése - szex megvonás, mint az oviban a nem játszom veled - akkor éljen így:)

2013. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nincs pénzük összeköltözni. :D abból a pénzből, amit a srác ennyire feleslegesen költ a csajra, már rég együtt laknának. :D


Szerintem ez elég nevetséges egyébként.


A lány nagyon anyagias, de a pasi meg ha ezt az egészet eltűri, akkor meg is érdemli.


Alapvetően nincs azzal baj, ha valaki ennyi év után is megünnepli a hófordulókat. Ha nekik így esik jól akkor csinálják.

De ez a srác részéről egyértelműen kényszer, hiszen a lány elég komolyan zsarolja.


De mint mondta, ha ezt ő hagyja, akkor meg is érdemli.

2013. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
sajnos a srác totál buta. rég ki kellett volna dobnia, ha a szép szóra nem hallgat, mekkora papucs már, h hagyja magát zsarolni, mert ez az. nem?
2013. ápr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nevetséges dolog, hogy megkell ünnepelni a hófordulót, ha pedig nem, hiszti meg szexmegvonás lesz... a pasi nem látja a fától az erdőt. Ha nem költene rá havonta több ezreket tudna spórolni, meg kitudja még mennyit amiről te nem tudsz.


3 és fél éve vagyunk együtt a párommal, sosem ünnepeltünk hófordulót, persze megemlékezünk róla szóban vagy sms-ben attól függ hogy dolgozunk, de ennyit. Néha párom vesz egy rózsát, de ezt sem kötelező, nem várom el.


23/N

2013. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

hehe, ez jó :) nálunk csak kéthavonta van hónapforduló, mert 31én jöttünk össze :) borzalmas, mi? ebben a hónapban kénytelenek vagyunk kihagyni, vérzik a szívem :)


tiniknél még oké, és tök aranyos dolog, de felnőtt embereknél, akik évek óta vannak együtt már elég mulatságos :)


étterembe enélkül is járunk, ha úgy tartja kedvünk, és már kb a 6. hónapforduló óta együtt élünk :P


a srác eléggé el van tévedve, a csaj meg kihasználja. egészségükre.

2013. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

11:Gyerekkel már más,azt megértem,szervezni kell.Rohanós/elfoglalt időszakban evidens hogy ki kell jelölni ilyen alkalmakat,másképp nem jön össze.

De a kérdésben szereplők közül az egyik éjjel-nappal ráér,a másik majdnem. (bár velünk mondott már le olyanért programot,mert hajat fest/filmet néz-és ezt előre 2 nappal)


12: így sosem fognak összeköltözni,lány nem tudom mire vár,a pasi sosem fog sokkal jobban keresni (bár ha a lány is keresne annyit,vigan ellennének),nem fogja átvállalni a lány szüleitől a szerepet,hogy eltartsák.

2013. ápr. 16. 13:13
 17/17 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod,mi is 31-én kerültünk össze,júli 31 a házassági évforduló,hónapfordulót nem is tudnánk minden hónapban tartani :):)
2013. ápr. 16. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!