Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme így vele lenni?

Van értelme így vele lenni?

Figyelt kérdés

Huszonéves pár vagyunk.

Egymással képzeljük el az életünket, legalábbis egy darabig így volt. Sajnos sokat veszekedünk, részemről a szerelem érzése csak akkor ál fen, ha együtt vagyunk, amúgy annyira már nem hiányzik. De belehalnék, ha mással látnám.


2013. ápr. 1. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem nem mi kell tudnunk.


Van a mondás, miszerint: nem az az Igazi akivel le tudnád élni az életedet, hanem az aki nélkül nem.


Ha úgy érzed nélküle nem menne, akkor van értelme. Ha nélküle is jól elvagy, nem sok.


Egyébként már a kérdés megszületése önmagában nem arról beszél, hogy de jól vagytok...:(

2013. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, írtam is, hogy sokat veszekszünk, szóval annyira nem vagyunk jól.

De ugyanakkor szeretem, csak mikor nem vagyunk együtt, akkor nincs meg ez az érzés annyira. Ő velem képzeli el, meg igazából én is vele vagy senkivel, de valahogy a veszekedések miatt nem akar menni.

2013. ápr. 1. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Első egynéhány évben mi is veszekedtünk elég rendesen, hülyeségeken...

Aztán kimaradt. És most olyan jól vagyunk.


Első voltam (mi is huszonévesek vagyunk, 6 éve együtt)

2013. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a folyamatos veszekedés megmérgezi a kapcsolatot. Ez nem jó kijelentés, hogy amikor nincs melletted,akkor nem is hiànyzik neked. Ez részedrõl már nem szerelem. Hiszen akit szeretünk és nincs velünk nagyon tud hiányozni. Mondjuk attól is függ, hogy mennyit vagytok együtt. Huzamosabb idõ után sem hiányozna?
2013. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Heti 3-4 napot vagyunk együtt.

De hiányozna, ha huzamosabb ideig nem találkoznánk. Így is hiányzik, csak nem úgy, ahogy szerintem kellene. 3 éve vagyunk együtt. Sajnos nagyon különbözik a természetünk.

2013. ápr. 1. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!