Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek az alábbi helyzet...

Mit tennétek az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott egy frigid lány, és egy férfi. Mindketten szerelmesek egymásba, de a lány nem mer belemenni egy kapcsolatba a frigidség miatt. Fél, hogy előbb-utóbb rámenne a kapcsolat, a férfi viszont nem bánja, hogy szexmentes kapcsolat lenne. A lány próbálja elfojtani az érzést, és mindig elküldi a férfit azzal, hogy legyen "normális" barátnője, akit fel tud izgatni, akivel szeretkezhet, stb.

Ja, és 23 év van köztük.


2013. ápr. 16. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok mint a csaj és én is idősebb pasival jöttem össze. De mi néha szoktuk Csinálni azért. Gondolom a csaj is arra gondol hogy nem fogja meguszni hosszu tavon a sexet.
2013. ápr. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A férfi is felnőtt, el tudja dönteni, mit akar. Idősen meg biztosan nem olyan fontos neki a testiség.
2013. ápr. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem a lánynak terápiára kellene mennie, a férfinak meg korban hozzá illő hölgyet keresni.

Ők ketten nem lennének boldogok hosszú távon.


A lány nyilván megoldást keres a problémájára, talán csak tudat alatt, de egy szexmentes kapcsolat nem megoldás, és egy olyan férfi sem, aki felé az apakomplexus húz, vagy a pénz.


A férfinak nyilván tetszik a fiatal lány, de sajnos az valószínűleg alapvetően nem akar szexelni vele, és ha meg mégis akarna valakivel, hát lehet hogy nem egy idős fickóval kellene először, még jobban elmehet tőle a kedve.


Szexmentes kapcsolatban legyenek inkább barátok.

2013. ápr. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki meg sem próbálja azt ami az orra előtt van, ráadásul még érzések is vannak, az buta. Ha nem megy, akkor is eltudja mondani magáról, hogy legalább megpróbálta.
2013. ápr. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Frigid nő nincs!


Csak bátortalan, kommunikációképtelen, és esetleg pszichés problémákkal küzdő....


Olyan férfi nincs aki szexmentes kapcsolatot szeretne...

megoldja majd mással, vagy impotens...


Meg kell oldani a nő gondjait, komunikálással, szex gyakorlásával, ha kell szexuálpszichológus segítségét kérve

2013. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!