Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan félek az apámtòl?

Jogosan félek az apámtòl?

Figyelt kérdés

10 éves koromig mindennap vert és ordított velem, úgy hogy bevizeltem és becsinàltam.

Most hogy bajba vagyok a lakàshitel miatt amibe 6 éve belekényszerítettek (amibe magamtól nem mentem volna bele) fenyeget, ha elárverezik a hàzat azért mert nem tudom fizetni agyoncsap. Igaz màr 31 vagyok, de a mai napig rettegésben élek miatta még így is hogy nem lakók otthon.


2013. ápr. 13. 14:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

" Mindeközben édesanyád hol volt? No nem mintha közöm lenne hozzá, de elsősorban az ő szégyene ha ezt apádtól eltűrte és nem fogta menekülőre a gyerekeivel az első verés után. "

Pontosan! Én sosem hagynàm hogy a gyerekemre kezet emeljen az apja (sem!)

Àllj neki ellen, esetleg vedd magad erös emberekkel körül.

2013. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha megint megver, jelentsd fel és kérj távol tartást. A hitellel meg próbálj valamit kezdeni, írasd át a nevükre, vagy kérj fizetéskönnyítést, stb. Erről ott tudsz érdeklődni, ahol a hitel van.
2013. okt. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 vycc válasza:
ajánlanám neked Rhonda Byrne Varázslat cimű könyvét, tudom hogy sokan hűlyeségnek tartják de csupa napi 10 perc gyakorlat.. 10 perce bárkinek van,eszméletlenül sokat segitett nekem, hihetetlenül sokat szinte kicserélődtem. egy próbát megér semmitsem veszithetsz vele, ingyen letölthető a könyv ha szertnéd kuldök linket is
2013. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!