Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha vki gyereket...

Szerintetek ha vki gyereket vár, azt tényleg muszáj lenyomnia mások torkán?

Figyelt kérdés
a saját nővéremről van szó. Az 5 hónapban van és mindenhova odaír vmit facebookon h ez kiderüljön. Ha meghívják valahova akkor rögtön, mint 2 és fél fő mennek(férjével, megjegyzéseket ír ki más terhes nőket betagelve, minden kismama oldalt like-ol...nekem az agyamra megy, örülök h boldog de szerintem ez olyan gáz h minden létező módon kiírja h ő TERHES
2013. ápr. 13. 10:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha mégis töltök fwl, azt anyum miatt, 1500 km vàlaszt minket el:)
2013. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Követi a divatot... Én is ismerek ilyet, most derült ki, terhes, a pozitív tesztjét feltölti. :D De rögtön ám, mondván, most csinálta.

Szerintem ez még majd azt is posztolgatja, hány centire tágult ki, majd megkér rá egy nővért, fotózza le neki. :D

2013. ápr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%
Jézus...én akkor a közelébe sem mentem a telefonnak, a férjemet nyùztam:DD
2013. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
Ezt én sem szoktam érteni. A közösségi oldalak elméletileg arra valók, h tartsuk a kapcsolatot rég nem látott emberkékkel, de nem arra, h magánéletünk minden egyes részletét megosszuk velük. Nekem pl. a férjem ismerősöm, de semmilyen kapcsolat nincs köztünk bejelölve. Most 8 hónapos terhes vagyok, és csak az tudja, akivel rendszeresen tartom a kapcsolatot és szoktunk élőben találkozni. A többieknek mi köze lenne hozzá?
2013. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%
ezt én is utálom :s nekem is van ilyen ismerősöm, már herótom van tőle h az egész üzenőfalam tele van ezzel h ő terhes. ki nem sz@rja le?? :s sok boldogságot meg minden, de azért túlzásokba nem kell esni. na meg ez a 2 és fél fő :D :D ez azért szánalom...
2013. ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%

Engem is nagyon irritál az ilyen. Az áldott állapot valóban egy örömteli, szép időszak, de tényleg nem kellene mindenkinek a torkán lenyomni. A férjem nővére képes volt csak azért meglátogatni olyan távoli rokonokat is, akikkel már 10 éve nem találkozott, hogy elújságolja, hogy gyereket vár és hogy a meztelen hasát az arcukba nyomja... Természetesen ezt mindenkivel csinálta, és a facebook is tele volt a kifordult köldökével...

Véleményem szerint ez egy intim dolog, és csak a férjére, vagy esetleg a legbizalmasabb hozzátartozóira tartozik. Nem kellene vele kiplakátolni a közösségi oldalakat.

2013. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

van olyan ember aki ha boldog akkor országnak világnak

van olyan aki befele örül a boldogságának


a fész amúgy is képes a rosszat kihozni az emberekből mert szerintem nem értik miről is szól mire is való


szal viseld el mást nem tudsz


ez kb olyan mint a pocak simogatás : a barátnőm állandóan kiakadt ha nem simiztem meg a pocakját és nem beszéltem a gyerekhez mikor terhes volt állandóan többes számot használt stb....

mikor én voltam terhes sikítani tudtam attól h mindenki a hasamat (az az enyém!!) akarta taperolni - azzal a felkiáltással h csak a babát simogatja -- de könyörgőn az az én hasam volt az én bőröm és utáltam volt akinek még egy pofont is lekevertem e miatt!

és azért mert növekszik bennem egy gyerek még nem lettem skizó h többesszámban beszéljek magamról

:-D


szal érdekes lelkiállapot a terhesség minden nőből mást hoz ki :-)

2013. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Egyébként irtó egyszerűen meg lehet oldani a facebook-os kérdést. Le kell tiltani azon emberek megosztásait, akik idegesítenek.

Most nekem mi közöm ahhoz, hogy ő miket oszt meg? Nem szólhatok bele minden ismerősömnek, hogy figyi már nekem ez nem tetszik, ne likeo-ld már.

Én se fogok senkitől engedélyt kérni ilyen esetben. Ha valami nem tetszik neki, akkor tiltsa le ezt az opciót.

Engem meg nem zavar az, hogy ki mit like-ol, kisebb dolgom is nagyobb annál, mint hogy ezen felhúzzam magam.

2013. ápr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó, a kérdezőnek a csaj a nővére, gondolom, cikinek érzi, hogy a testvére ilyen gázosan viselkedik. Letiltani ilyenért nem fogja, hanem mások előtt szánalmas, amit művel.
2013. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
73%

5-ös vagyok, azért pontoztál le, mert lánynak néztelek? :-)

Bocs.

De akkor is lesz saját babád, és úgy fogsz örülni neki, ahogy neked tetszik.

2013. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!