Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha vki gyereket...

Szerintetek ha vki gyereket vár, azt tényleg muszáj lenyomnia mások torkán?

Figyelt kérdés
a saját nővéremről van szó. Az 5 hónapban van és mindenhova odaír vmit facebookon h ez kiderüljön. Ha meghívják valahova akkor rögtön, mint 2 és fél fő mennek(férjével, megjegyzéseket ír ki más terhes nőket betagelve, minden kismama oldalt like-ol...nekem az agyamra megy, örülök h boldog de szerintem ez olyan gáz h minden létező módon kiírja h ő TERHES
2013. ápr. 13. 10:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Biztos nagyon örül neki, és mindenkivel szeretné tudatni. Ettől függetlenül megértem, hogy ez irritál, kicsit engem is zavarna. Azért ne szólj neki, biztos rossz néven venné. :) Majd lemegy ez az időszak.
2013. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Boldog. Ennyi. Miért kell ezen kiakadni?
2013. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Örül a babának, most téged mit zavar, hogy mit Ir és like-ol a facén?
2013. ápr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem lenyomja, csak örül! Ha zavar ne törődj vele. Ti nem örültök vele?
2013. ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
34%

Ne nézzed, vazze!


Nézd, lehet, a te korodban ez még ciki. De ő boldog, és ez így van jól!!!

Hidd el, ha majd neked is lesz babád, ugyanígy fogsz örülni, ha most még nem is hiszed!

2013. ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%
Engem is zavarna, mert ezen a téren babonás vagyok. Nem iszom előre a medve bőrére, mert soha nem jön be. Ha már meg van, akkor kell örülni, mert addig még bármi lehet és akkor majd az embereket ismerve azon fognak csácsogni.
2013. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%
Teljesen érthető hogy félted a pozíciódat, és félsz a változástól, és ez agressziót vált ki belőled, de próbálj meg picit érettebben gondolkozni. Hiszen nagyfiú vagy már, ugye?!
2013. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. Engem nem az zavar h örül én is örülök. De nem tud másról sem beszélni és ez bosszant. Jó lehet h nagyon nem értem sose leszek nőből..
2013. ápr. 13. 10:41
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egy tényleg ciki. Értem én, hogy büszke, meg minden, de ez olyan, mint mikor eljegyzik a lányokat, és azt is folyton az ismerőseik orra alá dörgölik. :D

Most komolyan, más, értelmes és főleg normális nők nem élik a terhességük időszakát online.

Volt sok ismerősöm, nem is tudtam, hogy babát vár, mert eszében sem volt ezt nyomatni Facebookon.

Szóval én megértelek, felnőtt nő létemre.

2013. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Én is voltamterhes, most 1 hòs a kislànyom, de nem pakoltam tele az üzenôfalam, amikor megszületett a pici, felraktam pàr képet, és ennyi volt, valahogy nem érzem fontosnak. Ez persze màsnàl màshogy csapodik le:) megértelek, hogy zavar, ha vele van tele a fb, de sokat nem tudsz tenni:)
2013. ápr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!