Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlérzékenykedtem?

Túlérzékenykedtem?

Figyelt kérdés

Anyám ma ovi után elhozta a húgom gyermekét hozzánk. Menet közben betértek a közértbe, s Réka lelkesen mutatta, mit vásároltak. Két puding, két tábla csoki, egy szelet csoki, ezt útközben megettük, és miegymás.

Nagymama büszkén-sopánkodva mesélte, hát mennyit kellett költeni!

Roppant rosszul esett, hogy még két szelet csokira az én két gyermekemnek (anyám unokáinak) már nem jutott? Oké, ők már gimisek, de hát szerintem egy igazi mama hozott volna nekik is?!


2013. ápr. 9. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Kicsit tulerzekeny vagy.
2013. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát igen ha már vett az egyiknek a többinek is vihetett volna valamit.
2013. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
A te gyerekeidnek még sosem vett úgy csokit, hogy a húgod gyerekének ne vett volna?
2013. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy ügy, de azért igen, illett volna valamit nekik is vinni.
2013. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem.. én ezt bunkóságnak hívom a nagymama részéről.
2013. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs igazad. Gimis gyerekeknek már miért kellene csokit venni? Főleg, ha nem is voltak vele.

A mamámnak 10 unokája van. De csak annak vesz valamit, aki vele van az üzletben. Emiatt még senki nem sértődött meg, mert ez a normális.

2013. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Inkább örülj neki, hogy a te gyerekeid nem lesznek 100 kilósak ennyi édességtől :D
2013. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért az én mamám ha kiskoromban vitt valahova, ahol volt másik rokon gyerek (még ha tini is) és útközben vett nekem valami édességet, azért mindig vitt annak a gyereknek is valami apróságot, nehogy rosszul essen neki, hogy én ott eszem a csokit, ő meg semmit nem kap. De hát ahány ház, annyi szokás, ahány ember, annyiféle.
2013. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"A te gyerekeidnek még sosem vett úgy csokit, hogy a húgod gyerekének ne vett volna?"

Dehogynem. Viszont nem ment a húgomékhoz, és pakolta kia szatyrából, hogy az ő gyereke mit nem kap...

2013. ápr. 9. 20:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Az óvodás kislány pakolta ki a szatyorból az édességeket, nem a Nagymama dicsekedett, ezt Te magad írod. Arra a boldog kislányra csak nem haragszol.
2013. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!