Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem örül annak, hogy terhes?...

Nem örül annak, hogy terhes? Vagy mi van?

Figyelt kérdés

Teljesen máshogy viselkedik, van már 2 gyerekünk, mind a két terhesség alatt boldog volt most viszont azt tapasztalom, hogy valami nincs rendben, főleg amikor megsimogatják a hasát vagy megdicsérik. Amikor elmondta már akkor is éreztem valamit, máshogy mondta. Először én is megijedtem mert nem terveztünk harmadikat de bevállalom, jöhet. Kérdeztem, próbáltam beszélni vele de nem sokkal lettem okosabb, szinte semmit nem mondott. Úgy is kérdeztem tőle, hogy csak egy igent vagy nemet kelljen mondania ha úgy könnyebb, de amikor megkérdeztem, hogy nincs hozzá türelme vagy nem szeretne harmadikat, mindegyik a gyerek mellett szólt. Anyagilag belefér, hely, szeretet van. Nem tudom mi lehet a baj. Szerintem sokan tippelnének arra, hogy talán nem tőlem van de ezt szinte teljesen kizártnak tartom, mert nagyon hűséges típus. Persze semmi sem lehetetlen, de na.

Szerintetek mi lehet a gond?

Ő 30, én 33 vagyok.



2013. ápr. 8. 21:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
89%

fél h mi vár rá. én akartam a 3.-at,boldoggá tett,most 6 hós,imádom,de a felelősség és a munka amivel jár 3 kicsi,hát.. néha úgy érzem összenyom.


te segitesz otthon? mennyit dolgozol? nagyok milyenek,jó gyerekek? könnyű velük? a feleséged hol tart az önmegvalósitásban? lehet h rossz neki h pont most kell félbehagynia valamit..


sztem ne faggasd,de figyeld nehogy depis legyen

2013. ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%
Úgy gondolom, hogy a mai bizonytalan világban sorsdöntő kérdés a harmadik gyermek. Ez a legfontosabb kérdések egyike, amit meg kellene beszélnie egy házasspárnak, hiszen nem egy rövid távú döntésről van szó. Az az érzésem, hogy ez a terhesség tervezés, megbeszélés nélkül villámként csapott bele a házasságotokba. A feleséged kényszerhelyzetbe került, nem tudott, vagy nem mert választani.
2013. ápr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
7%
...és ha valóban az az igazság, hogy még sem tőled van??
2013. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Bodnár Kingi válasza:
70%
Szia! Szerintem az lehet a párod viselkedésének az oka,hogy megint visszakerül egy olyan helyzetbe,ami sok erőt és mégtöbb türelmet kíván. Nekem van már 3 fiam (13,11,8) és a jelenlegi párommal most várjuk a közös babánkat. Bár nagyon sok boldog pillanat adódik 3-4 gyerekkel,de ez koránt sem sétagalopp amikor ti férfiak dolgoztok,a naggyal tanulni kéne,a középső játszani szeretne,a kicsinek meg éppen jön a foga,ordít ahogy a kis torkán kifér és mellé ott a házimunka,és ezért mi anyák sokszor elveszünk a történetben. A párod valószínű,hogy jól érezte magát,kicsit a babázásból vissza talált önmagához és most nehezen tudja feldolgozni azt,hogy megint nem lesz ideje szinte semmire,mégis ideje kell legyen mindenre. A babát szereti,ne aggódj,csak kicsit több idő kell a helyzet elfogadásához!
2013. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!