Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem örül annak, hogy terhes?...

Nem örül annak, hogy terhes? Vagy mi van?

Figyelt kérdés

Teljesen máshogy viselkedik, van már 2 gyerekünk, mind a két terhesség alatt boldog volt most viszont azt tapasztalom, hogy valami nincs rendben, főleg amikor megsimogatják a hasát vagy megdicsérik. Amikor elmondta már akkor is éreztem valamit, máshogy mondta. Először én is megijedtem mert nem terveztünk harmadikat de bevállalom, jöhet. Kérdeztem, próbáltam beszélni vele de nem sokkal lettem okosabb, szinte semmit nem mondott. Úgy is kérdeztem tőle, hogy csak egy igent vagy nemet kelljen mondania ha úgy könnyebb, de amikor megkérdeztem, hogy nincs hozzá türelme vagy nem szeretne harmadikat, mindegyik a gyerek mellett szólt. Anyagilag belefér, hely, szeretet van. Nem tudom mi lehet a baj. Szerintem sokan tippelnének arra, hogy talán nem tőlem van de ezt szinte teljesen kizártnak tartom, mert nagyon hűséges típus. Persze semmi sem lehetetlen, de na.

Szerintetek mi lehet a gond?

Ő 30, én 33 vagyok.



2013. ápr. 8. 21:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Most ment vissza dolgozni, szeretné a karrierjét építeni, elég sok nyűg van a másik 2 gyerekkel, a másik 2 gyereketek még nagyon kicsi, egyszerűen csak hisztis stb, számtalan oka lehet.
2013. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%

Az, hogy nem akarta igazán.

Még kevesebb ideje, energiája lesz önmagára, rád, na és a másik két gyerekre, akik ezt valamennyire biztos, hogy megsínylik. Kezdődik elölről a pelenkázás, sírós korszak, stb.

Lehet, hogy legszívesebben nemet mondott volna rá, csak szégyellte előtted kimondani.

2013. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy csak megijedt. Nagyobb felelősség, kevesebb szabadidő, stb.
2013. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Nekem 2 gyerekem van, és nem tervezünk 3-at.

Nagyon ellenezzük az abortuszt mind a ketten a férjemmel, ezért ha becsúszna, megtartanánk. Anyagilag beleférne, hely nálunk is van. Ennek ellenére én nem örülnék neki. Nekem bőven elég a 2 gyerek is.

Szerintem ne faggasd, mert biztos rosszul érzi magát emiatt, talán idővel majd megszereti a babát, azért nagyon szép dolog a terhesség. De ha faggatod, azzal még inkább növeled a lelkifurdalást az érzései miatt.

2013. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Pedig elmondhatná nyugodtan, főleg, hogy kérdeztem is.

Amúgy az egyik gyerek 5, a másik 8 éves.

2013. ápr. 8. 21:23
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Egy munkatársam volt ilyen, ő azt mondta azért is nem akart harmadik gyereket, mert a férje alig segít otthon, minden az ő nyakába zúdult mintha tök egyedül lenne, 3 gyerek meg már elveszi minden idejét, erejét, munka mellett meg főleg. Szoktál otthon segíteni a házimunkában meg gyerekekkel?
2013. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
4%

"Szerintem sokan tippelnének arra, hogy talán nem tőlem van"


Ehhez a bölcs megállapításhoz, mit kellene még hozzá tenni??!

Már előre fél az asszony, hogy egyáltalán nem fog hasonlítani a bébi, a testvéreire.


Egy apasági tesztet -titokban- már 40ezerért is megcsináltathatsz.

Alap, hogy nőknek egyetlen szavát sem hisszük el!!

2013. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Szoktam. Szeretem a gyerekeket és ha megkér a ház körül is elvégzem a dolgokat.
2013. ápr. 8. 21:28
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Talán nem is örül neki igazán,persze ezt neked nem meri bevallani,mert szégyelli.Segítsd,támogasd,és ne piszkáld a témával egyelőre szerintem sem.
2013. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
Ha a gyerekek már 8 és 5 évesek azt jelenti, hogy akkor nagyobb biztonságban volt még a család, a munkahely, egyszóval minden, mint manapság. Én szorongást gyanítok mögötte éppen a körülmények miatt. Az meg se forduljon a fejedben, hogy esetleg nem te vagy az apa. Ne hagyd magad tüzelni!
2013. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!