Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem örül annak, hogy terhes?...

Nem örül annak, hogy terhes? Vagy mi van?

Figyelt kérdés

Teljesen máshogy viselkedik, van már 2 gyerekünk, mind a két terhesség alatt boldog volt most viszont azt tapasztalom, hogy valami nincs rendben, főleg amikor megsimogatják a hasát vagy megdicsérik. Amikor elmondta már akkor is éreztem valamit, máshogy mondta. Először én is megijedtem mert nem terveztünk harmadikat de bevállalom, jöhet. Kérdeztem, próbáltam beszélni vele de nem sokkal lettem okosabb, szinte semmit nem mondott. Úgy is kérdeztem tőle, hogy csak egy igent vagy nemet kelljen mondania ha úgy könnyebb, de amikor megkérdeztem, hogy nincs hozzá türelme vagy nem szeretne harmadikat, mindegyik a gyerek mellett szólt. Anyagilag belefér, hely, szeretet van. Nem tudom mi lehet a baj. Szerintem sokan tippelnének arra, hogy talán nem tőlem van de ezt szinte teljesen kizártnak tartom, mert nagyon hűséges típus. Persze semmi sem lehetetlen, de na.

Szerintetek mi lehet a gond?

Ő 30, én 33 vagyok.



2013. ápr. 8. 21:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem akart harmadikat o sem, de abortusz ellenes, igy "kénytelen" bevallani es megtartani, az nem lehet?
2013. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%
Bármit írunk, lepontozzátok?
2013. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem akarja a babát, nem kell hozzá indok. Egyszerűen nem akarja. Tök mindegy, hogy van szeretet meg pénz, nem akarja.
2013. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem mondja azt, hogy nem akarja?
2013. ápr. 8. 21:48
 15/24 anonim ***** válasza:
96%
Mert elég visszás lenne egy abortuszt ellenzotol azt hallani, hogy nem akarja a gyereket. Mit csinál akkor?
2013. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért nem mondta, hogy nem akarja, mert attól félt, hogy onnantól kezdve már nem néznél fel rá. Vagy nem úgy néznél rá, mint eddig. Emberileg lejáratná magát előtted. Nem biztos, hogy így van, de ő ezt gondolta.
2013. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezt "ciki" bevallani. Mindenki azt várja egy nőtől hogy örüljön a babának.
2013. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy túl kell ezt kombinálni.

Egyik terhesség sem egyforma. Lehet, ez jobban megviseli.

Kevesebbet tud pihenni, hiszen ott a másik kettő.

Lehet, az első két terhességénél nem voltak rosszullétei, most meg vannak. Sok nő nem vallja be, mert ugye a mondás is úgy szól: a terhesség nem betegség. Mondjuk, nem is nóta és kacagás..Bizony eltudja rontani az ember napját a reggeli hányinger, hogy úgy mozog mint egy bálna, hogy a gyerek épp a hugyhólyagját rugdossa, nem fér bele a lába a cipőbe. Sorolhatnám tovább.

2013. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
ha magamból indulok ki: nem szeretnék most babát, lehet, hogy többet nem is. Ha most becsúszna, akkor sem tudnám elvetetni, de nem is örülnék neki. Biztos nagyon nehéz lenne feldolgozni, mert ha akarja, ha nem már várja a babát, de fél. Nem fogja nekd mondani, mert megoldhatatlan a helyzet, magában kell feldolgoznia, hogy majd ugyanúgy viszonyulhasson hozzá, mint a másik kettőhöz. Megint változik a teste, megint kezdhet minden nehéz időszakot előröl, megint össze kell majd szednie magát a szülés után,megint kimarad jó sok időre a munkából, az emberi kapcsolatokból pedig végre akkorák a nagyok,hogy visszarázódjon ezekbe, kicsit eljárjon stb. Rettenetesen sok dolog egyszerre, fel sem lehet sorolni. Fél, hogy fogja bírni,fél hogy magárz végképp nem marad már ideje, energiája. Hagyj neki időt. Ha majd azt látod, hogy a baba megszületése után is érződik és a baba kárára lhet,majd aklor lépj. Addig toleráld, hidd el, hogy neki most ez sokkal nehezebb!
2013. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
93%
Itt senkinek nem fordult meg a fejébe"esetleg nem tőlem van"csak neked.Asszem én sem örülnék igy a terhességnek még gondolatban sem.Lehet csak beijedt te liheged túl
2013. ápr. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!