Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok különösebb jelentősége...

Adnátok különösebb jelentőséget annak, ha egy férj lehúzza a karikagyűrűjét egy bizonyos esemény/alkalom előtt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 20:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ha az én férjem tenné, akkor megkérdezném, miért. De nem találgatnék.
2013. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azt hiszem túl sok naív feleség van itt, mivel annak ellenére, hogy ismertettem az alkalom jellegét mégis egyéb kifogásokat találnak:D
2013. ápr. 8. 13:08
 13/16 A kérdező kommentje:
Végülis nem olyan rossz ez..
2013. ápr. 8. 13:08
 14/16 anonim ***** válasza:

attol fugg milyen szervezetrol van szo.

ha pl. gyari munkasok mennek tuntetni akkor azt mondok ok...


vagy milyen esemenyt kell elkepzelni?

ha ilyen alapitvanyi est gyerekekert vagy akarmi hat akkor khm...

2013. ápr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


persze ha gyanakodnánk, akkor azért lennénk hisztis feleségek. :) Nem gyanakodnék a férjemre, mert sosem adott rá okot. Nem is hordja a karikagyűrűjét soha. Én sem.. mert mikor házasodtunk nem költöttünk rá pénzt, így nincsen. Biztos mindketten folyton csaljuk egymást. :D

2013. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én sosem hordtam, kétkezi melósként veszélyes az ilyesmi. Na, ha anyósékhoz mentünk, fel kellett tenni, de kényelmetlen érzés, ha fém van a kezemen. Sehol soha semmilyen idegen anyag!
2018. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!