Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tud támadni valahogy?

Tud támadni valahogy?

Figyelt kérdés
Van egy ház, amit örökölt a 3 lányom és én. Az apjuk meghalt. 1/4 része van benne mindenkinek, de enyém a haszonélvezet. Az egyik lányom velem lakik, mellesleg az új páromat is ide költöztettem. A párom nem tudja elviselni a lányomat és azt mondta, hogy vagy a lányomat küldöm el, vagy ő megy el. De én a boldogságomat nem hagyom. Ha elküldöm a lányomat akkor ő tud engem valahol támadni?

2013. ápr. 6. 15:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Fúúúú ... a szitu,még durvább igy... elküldenéd a terhes lányodat.Miért nem költözöl te a párodhoz? Meg egyébként is milyen férfi az aki választásra akar birni közte és a lányom között ?! Jóérzésű ember ilyet nem kér!!!
2013. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Akkor árulja el valaki, hogy mit csináljak. Ha a lányom mellé állok, akkor a párom lehet, hogy elhagy és akkor én boldogtalan leszek és tönkremegy az életem, a lányom meg boldog lesz.
2013. ápr. 6. 15:55
 13/22 anonim ***** válasza:
81%
Én annak idején mikor anyám ugyanigy hátba támadt mint ahogy te tervezed,összefogtam tesommal h kérvényezzük a kényszer értékesitést,h fizesse ki a részünket. Áron alul de eladtuk,tesomnak nem volt szüksége a pénzre igy oda adta nekem. Én kimentem belőle külföldre,anyám meg palija albérleteztek meg volt habzsi-dőzsi... A lovéjuk elfogyott anyám egyedül maradt,tesomat zaklatja h segitsen neki v h szoljon nekem és én segítsek
2013. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Utolsó ez hülyeség mert ezt nem teheti meg a lány, attól hogy a lakást eladj az anya haszonélvezeti joga nem szűnik meg. Attól, hogy más lesz a tulaj arra a lakásra akkor is haszonélvezeti joga van és továbbra is ő szabja meg ki lakat abba a lakásba.

Na ki vesz meg egy ilyen ingatlant.

2013. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb en legyek boldogtalan, mint a lanyom!! Taplalkoznek az o boldogsagabol es erot meritenek az unokambol. Nem vagyunk egyformak, meg jo... A parod meg egy fereg.
2013. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Eleve 13 évig nem voltál igazi anyja az alkohol miatt, azt az időt, amIg egyenesbe jönnek bIrd ki, ha a párod elhagy, akkor másért is elfog.
2013. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Adjátok el a házat, és mindenki mehet a maga útjára, a maga pénzével, és akkor mindenki boldog lehet.
2013. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Megtaláltam a lány kérdését. nem szeretném ide belinkelni, mert nem akarom még jobban összeugrasztani az anyát a lányával, de akit érdekeljen írjon privátba. Így kicsit árnyaltabb képet kapunk
2013. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Adjátok el a házat, mindenki kapja meg belőle a részét és éljen azzal akivel akar. A lányod a pénzzel már belevághat az építkezésbe és a baba miatt szocpolt is vehetnek fel. A pasid meg sztem nem szeret igazán, ha ilyen válaszút elé állít. Inkább segítenie kéne az építkezésben, hogy hamarabb elköltözhessenek és mindenkinek jó legyen.
2013. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
10-es!Te mégis mit olvastál?Azt írja 22éves a lány és kismama.Ez a lajos nem lehet egy fő nyeremény!pasid lehet annyi mint a nyű,de gyereked nem.Hidd el nem ér egy pasi ennyit,hogy inkább a lányod küld el.menjen a lajos minél messzebb annál jobb.
2013. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!