Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tud támadni valahogy?

Tud támadni valahogy?

Figyelt kérdés
Van egy ház, amit örökölt a 3 lányom és én. Az apjuk meghalt. 1/4 része van benne mindenkinek, de enyém a haszonélvezet. Az egyik lányom velem lakik, mellesleg az új páromat is ide költöztettem. A párom nem tudja elviselni a lányomat és azt mondta, hogy vagy a lányomat küldöm el, vagy ő megy el. De én a boldogságomat nem hagyom. Ha elküldöm a lányomat akkor ő tud engem valahol támadni?

2013. ápr. 6. 15:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Te nem vagy anya ha a lányodat képes vagy eldobni egy paliért...Egyébként amíg haszonélvezeted van a ház fölött te döntesz róla de ha ügyvédhez fordul lehet,hogy megütöd a bokádat. Én nagyon remélem!!
2013. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a haszonélvezeti jog magasabb mint a tulajdonsí jog. A haszonélvező mondhatja meg ki lakik a lakásban, még a túlajdonost is kitilthatja.
2013. ápr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Ha vagy olyan gerinctelen, hogy a lányodat kidobod a házból, sajnos jogilag megteheted, de aztán ne csodálkozz ha öreg korodra sem akar majd felém sem nézni.
2013. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hallottad mar, hogy a pasik jonnek - mennek de a gyerekeink maradnak? Nyilvan a fontossagi sorrendet tekintve! Siman kitenned a lanyod? Megis hova menjen? A hid ala? Hany eves?
2013. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Aztán mikor ne adj isten a pelenkázni kell időskorodra,majd akkor is a párodtól várd a segitséget.
2013. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
mi az a konfliktus ami ennyire össze ugrasztotta őket?
2013. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A pasid ott fog hagyni ha te leesel a lábadról, ezt most borítékolhatod, de meg is érdemled majd. Akkor is jusson az eszedbe, ha rád jön az 5perc, hogy anya vagy, van gyereked és jó lenne ha látogatna.. Remélem, be fog perelni. Undorító vagy, és hátat fordítasz a lányodnak? Nem vagy normális...
2013. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
22 éves és terhes. Az ő párja is itt lakik, régebb óta mint az enyém. Vettek egy telket és építkezni akarnának, csak azt mondja, hogyha elmennek albérletbe akkor nem tudnának boldogulni és hogy ő ebbe a házba született. Meg nagyon szerette az apját és nem tudja elfogadni az új páromat. Nekem az a fontos, hogy az én boldogságom meglegyen, őneki pedig már szinte saját családja van és adja meg neki a párja a boldogságot. Most már szeretném élni a saját életem. Egyébként bevallom, hogy 13 évig alkoholista voltam és az apja mellett nekem volt egy párom. De mióta a Lajos az életemben van azóta nem iszom és csak boldog akarok lenni.
2013. ápr. 6. 15:46
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
Többet ér,hogy legyen aki megd...-on,mint a saját lányod ,a véred?!!!"Szép" anya vagy mondhatom :/ !!!! Tudod ha én lennék a lányod... biztos,hogy nem tudnál kitenni,sőt ideköltöztetném a barátomat (ha van) ,ott tennék keresztbe neked és főleg a palidnak,ahol csak tudnék !!!! Biztos,hogy nem hagynám magam !!! Miért nem költöztök ti el ???? Ha van esze a lányodnak ,nem fogja hagyni magát nektek!!!!
2013. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
18%
Azért azt tegyük hozzá, hogy nem tudunk semmi a lányáról. Nem csak szorgalmas, kedves lányok léteznek. Ki tudja, az is lehet, hogy drogos és lop otthonról. Vagy nem hajlandó csinálni semmit felnőtt létére és a pénz az kell. Azt sem tudjuk, hány éves.
2013. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!