Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ne etessem a barátomat ha...

"Ne etessem a barátomat ha itt van" a szüleim szerint. Akkor mit tegyek, ne kínáljam meg semmivel?

Figyelt kérdés
Még nagyon az elején vagyunk a kapcsolatunknak, 2 hónapja randizgatunk, csók, ölelés stb volt csak. Eleinte ugye nyilvános helyeken randiztunk (étterem, mozi, séta, cukrászda stb) de az utóbbi 2-3 alkalommal már átjött hozzám és itt DVD-ztünk, beszélgettünk stb. De nyilván ha itt van 5-21 óráig illő megkínálni innivalóval, rágcsálnivalóval, melegszendvicset is csináltam, felvágottas szendvicset. De a szüleim szóvá tették hogy "Nem muszáj mindig etetni ha itt van" de akkor ne adjak neki kaját? Csak vizet? :D Hogy szokás másnál?
2013. ápr. 5. 15:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

Amíg a szüleimmel laktam,és ott voltunk délutántól estig,akkor mindig velünk vacsizott párom is.

Azt amit mi.

Egy tányérnyival több úgyis jutott mindig.

Én is kaptam mindig enni ha az ő szüleinél voltunk.



anyagilag hogy álltok?

2013. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Az anyagiakkal nincs baj, jut neki is most egy zsemlével több vagy kevesebb....Van saját pénzem is. Meg én tényleg nem sajnálom tőle. Ő is jópárszor költött rám a randik alkalmával, szóval részemről semmi baj nincs azzal ha most én "etetem". Mondjuk a szüleimnek ő nem szimpi. Nem is a kajával bajuk...Mert hogy "nem hozzám való".
2013. ápr. 5. 15:36
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha pénzzel nincs baj,akkor etesd nyugodtan,úgy illik (főként hogy ő is költ rád)

Azért durva lenne nem adni neki egész estig semmit.


A baj azzal van hogy nem kedvelik.

Miért nem,mit mondtak?

2013. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem csak abban az esetben etesd, ha tényleg Ő is költ rád. Azaz, ha mostantól csak hozzátok akar menni és boldogítani 17-21 óra között, akkor nyugodtan vesd fel, hogy mi lenne, ha beülnénk pizzázni v. hozzátok mennénk v. stb.

Akkor nincs baj az etetésével, ha nem vált át élősködésbe.

2013. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
27%

Mi kb fél évig nem ettünk mikor átjött, sokkal fontosabb dolgok érdekeltek.Nem is voltak súly problémáink. Abban az állapotban voltunk mikor nem tudsz enni ha szerelmes vagy. Utána kezdett ő dolgozni én meg suliba jártam ő rendelt mindig pizzát hozzánk.Aztán később elkezdődtek az esti vacsik , nálunk nem sajnálta senki, anyukám úgy főzött.

Ha a te helyedben lettem volna akkor valószínű vettem volna valami rágcsát a saját pénzemből. De mondom igazából a kapcsolatunk elején nem érdekelt minket a kaja.Szerintem ezzel a kínálgatással várj még, annyira az elején vagytok.Nem is biztos hogy kell neki. Nehéz ügy. Valahol megértem a szüleidet is. Még nagyon az elején vagytok. 2-3 alkalommal volt csak nálatok nem feltétlen kell a melegszendvics.

2013. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%

Hogyha nagyon szegény lennétek abban az egy esetben lenne megérthető ez , de akkor azt meg nyilván tudná a barátod is és nem hozzád mennétek át.

Szerintem teljesen normális hogy az ottani kajából kínálod , hisz otthon laksz még , suliba jársz stb. Inkább az vicces egy kicsit, hogy a szüleid milyen gyerekesek:)

2013. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Persze vettem rágcsálnivalót, egyik alkalommal chipset, másodikon meg ropit + üdítő. De mikor olyan sokáig itt van, már én voltam éhes. Konkrétan korgott a gyomrom. Én este 7 körül vacsorázom, fél 9-kor már nem bírtam, mondom csinálok egy szendvicset, kérsz? Először azt mondta nem. De az mégnagyobb bunkóság ha én eszem, neki meg nem csinálok, megkérdeztem megint hogy "biztos?" mire azt mondta hogy na jó.
2013. ápr. 5. 15:56
 8/28 anonim ***** válasza:
94%
Vica-versa. Egyetek felvàltva egymàsnàl, vagy vegyetek nasit, kajàt, esetleg fôznivalòt, ùgy mozizzatok:) bàr, ha nem kedvelik a fiùt, ùgy is talàlnak valamit, amibe bele tudnak kötögetni:)
2013. ápr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
Anyukádból remek egy anyós lesz.
2013. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy én még nem voltam nála...Engem még nem hívott át magához. De amúgy meg a szüleim annak végképp nem örülnének ha átmennék hozzá :D "Mert egy rendes lány nem járkál fel fiúkhoz" :D Hozzáteszem ő az első barátom, szűz vagyok még stb.
2013. ápr. 5. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!