Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Besokallok lassan! Mit tegyek?

Besokallok lassan! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszù lesz, készüljetek fel, ha lesz, aki elolvassa, és normális hangnemben érdemi vàlaszt is tud nekem adni, annak örök hàlàm!:)

Külföldön élek, hàzassàgban, egy 4 hetes kislâny anyukàja vagyok, aki csàszàrral született. Szülés utàni depressziò sem került el, és mivel elsô baba, és hasfàjòs, pròbâra tesz engem is és a ferjem is. Az ô csalàdja szuper, kivéve a 21 éves hùgàt, aki kezd nagyon az idegeimre menni.

Lehet, hogy elítéltek majd, de nagyon szùrja a csôröm, amit a hölgy csinàl, kb. 2-3 naponta jàr hozzànk, csakis akkor, ha valamire szüksége van, vagy unatkozik. Nem elôször eszik itt, szò nélkül, képes este 10-kor beàllítani! A csalâdnak is kezd elege lenni, nem csak velünk csinàlja ezt, anyòsomhoz is jàr, ott eszik, alszik, ùgy, mint nàlunk. Van egy féltestvérem, aki szintén szokott gyakran jönni, de nem azért, hogy lehùzzon.

Nem tudom, mit kéne tegyek, pàrom rengeteget dolgozik, keveset vagyunk együtt, plàne most szükségem van rà, nem hiânyzik a sògornô-invàziò, a pofàtlansâgnak is van hatàra!! Szívesen fogadok vendéget, de nem kétnaponta, nem beszélve a lehùzàsròl! Nem tudom, hogyan tàlaljam ezt a férjemnek kíméletesen, nem akarok sàrkànynak tûnni, de kezd nagyon elegem lenni...



2013. ápr. 5. 15:22
1 2
 11/14 anonim válasza:
4 hetes a babád is, egyre jobb idő lesz lassan, te is jobban leszel, mehettek sétálni Vagy épp készülődni fogsz, vagy nem leszel otthon, vagy hazaértek, de akkor etetés vagy te a dolgodat csinálod. Előbb-utóbb észre kell vennie magát. De az is lehet, hogy direkt nem akarja majd észrevenni magát, mert akkor nem lesz kit lehúzni. De veled nem sokat fog tudni kezdeni, mert mindig lesz más dolgod. Ha ez nem működik, akkor bizony a férjjel kell beszélned, hogy legyen egy határ.
2013. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tippeket!!:) most megint itt van, párom arra ébredt, hogy valaki mozog a lakásban:D ma bilit borítok, itt a vége. Szinte sosem tudunk kettesben lenni! Ez egy rossz vicc.
2013. ápr. 7. 11:23
 13/14 Emianya válasza:
a 8-as nagyon jokat irt! :-) es ez a szitu tenyleg idegesitö.az en paromnak a batyja huzott minket le,itt lakott 2 honapig,itt evett,dohanyzott,itt elt velünk.akkor megcsak terhes voltam,de kikeszültem miatta,mert ejjel nappal itthon volt,semmi maganeletünk nem volt.meg az se jutott eszebe,hogy esetleg elmenjen setalni legalabb egy fel orat.aztan meguntam,kikeszültem es megmondtam ferjemnek,hogy elegem van,öszevesztünk,en meg atköltöztem tesomhoz par napra.aztan par nap mulva megbeszeltük,elmondtam,hogy gyülölöm a batyjat,es azota legalabb tiszteletben tartja,es a szüksegesnel többet nem kell vele talalkoznom.ja,es en is külföldön elek.De azert ird majd meg,mi volt a ferjed reakcioja.
2013. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Kedves utolsò, nem semmi sztori! Ha nem lépek, mi is lassan ide jutunk. Most is itt eszi a rosseb, itt eszik most is:(... Ràadàsul nagynéném majdnem öngyilkos lett, ha nem ir fb-n, nem is tudom meg...Nagyon kivagyok...
2013. ápr. 7. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!