Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak bátyámmal?

Mit csináljak bátyámmal?

Figyelt kérdés
Egyszerűen egy érzéketlen f*szkalap.Olyan hihetetlen nagy rosszaságokat nem csinál, csak sok kicsit, nagyon sokat.Ha hazajön a koliból akkor elvárja a húsételt és a napi 3 liter tejet, méghozzá akkor adagot amiből anyám meg én 3 napig megélünk(alig van pénzünk, anyám egy éve munkanélküli). Ha nem csak aludna meg gépezne egész nap akkor ezt meg is érteném.Aztán jön az "add már kölcsön a számítógépes egeret(laptopjához)/headsetet/pénzt" persze a pénzt soha nem látom többé, a headsetet eltöri, az egérnek meg tönkrement a kábele, ha pedig nem adom neki oda akkor levédeti jelszóval a gépét, hogy ne lehessen használni amíg koliban van, vagy leveri a növényeimet, vagy esetleg veréssel fenyeget.A székemet is el kéri, mert alatta mind eltörik, aztán persze meztelenül ül rajta amitől kellemes segg aromája lesz.Meg még ott vannak a kicsi de zavaró dolgok az este 11 órai skrillex koncert (fél hatkor kelek reggel), persze ha szólok neki hogy halkítsa le akkor felhangosítja. Mennék pisilni, hallom hogy pisál ( nyilván minden a budi köré megy, aztán ott hagyja) kérdezem hogy ugye nem akar-e kakilni, erre levágja a WC ülőkét és elkezd szarni (közbe kiolvassa a gyűrűk urát). Ha netán-tán fürdik akkor nem húzza ki a dugót, aztán sikálhatjuk a kádat fél óráig mire minden dzsuva kijön az aljából.Ha anyám megkéri hogy vegye le a sáros bakancsát akkor katonásan végigtrappol a házon. Mostanában pedig kifejlesztette a hihetetlen hajléktalanszagát(anyám szerint arra hasonlít), a szobájában nem lehet levegőt kapni mert olyan büdös, ha hazajön az első dolog amit észre lehet rajta venni az a szaga, már próbálunk valamit csinálni vele kimostuk a cipőjét elég rendesen de nem segített, azt állítja hogy mosakszik rendesen de kétlem, amióta hazajött ( múlthét péntek) nem láttam hogy mosdott volna.Múltkor meg anyám megkérdezte hogy mi van az ösztöndíjjal amit igényelhetne (bátyám egyre csak halasztgatta a dolgot) erre elkezdte ütlegelni a 100 ezret érő számítógépét. Egyszerűen nagyon gyerekes, de mondjuk régen se volt jobb, akkor tényleg megvert, ma már inkább csak fenyegetőzik, egyszerűen nem tudjuk mit csináljunk vele, én néha mondom anyámnak hogy dobja ki abból tanulna és nem szórná annyira a pénzt, de nyilván ezt nem karja megtenni, és nem igazán tudok mást kitalálni.

2013. ápr. 5. 00:13
 1/9 A kérdező kommentje:
17/l 22/f
2013. ápr. 5. 00:15
 2/9 anonim ***** válasza:

Rúgd tökön!

Nekem is van egy öcsém és egy húgom, de csak most látom, hogy egy "szent" vtam ehhez képest. :)

2013. ápr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A bátyád megnevelése nem a te feladatod hanem anyádé. 17 évesen nyugodtan vállalhatsz nyáron diákmunkát, ami ha nem is fizet túl sokat, egy számítógépre valót összeszedhetsz belőle. Túl sok lehetőséged nincs. Minél előbb el kell cuccolnod otthonról, vagy esetleg hazavinni egy palit.
2013. ápr. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lencsefőzelék ***** válasza:

kellemes segg aromája lesz a széknek :D

Hát ezen most jót röhögtem...

Úgy tűnik, bátyuska későn érő típus. De azért ebben a (félre)nevelésnek is jelentős szerepe van, egy normális ember - szerető családi háttérrel - nem lesz ilyen. Szerintem le kellene ülni vele, és közösen megbeszélni a problémákat. Akár az itt feltett kérdést (és a válaszokat) is megmutathatod neki. Vagy elküldöd neki a linket, hogy nézd csak, máshol is vannak ilyen bunkók a családban. :)

2013. ápr. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy gyökérség, de én ezen hangosan röhögök, nem a helyzeten, arra nem tudok mit mondani, de a stílus magávalragadó. Szerintem blogolnod kellene, én tuti olvasód lennék.
2013. ápr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, kérdező, de az előbb éppen teát ittem, és véletlenül kiköptem a lenyelt kortyot, úgy röhögtem a stílusodon (igen, a többiek által már emlegetett "seggaroma" témánál). Tudom, nem ez volt a kérdés, de tényleg nagyon viccesen írtad le.


Na de hogy ne legyek off: sajnos maga a szituáció azért mégsem vicces, és érthető, hogy zavar. Bátyád kissé "neveletlen", bár elég anakronisztikus egy 22 éves embernél egyáltalán nevelésről beszélni. Én még arra is gondoltam, nem lehet-e, hogy van valami lelki problémája? Esetleg nem depressziós valami miatt? Vagy nem tudom, nem értek hozzá, nem vagyok szakember, de azért megfordult ez a fejemben. Egyébként hogy boldogul az életben? Ezektől a dolgaitól eltekintve jól mennek a dolgai? Jól tanul? Motivált?


Ez az agresszió (hogy megver) nem normális, azért gondolom, hogy lehet valami baja. Ja, és a nem mosdás is elég árulkodó.


Sajnos te nem sok mindent tehetsz, nem te vagy az anyja. Anyukádnak kellene erélyesebben fellépni. Ja, és pénzt sem kéne neki adni.

2013. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 1 elkényeztetett p*cs mindent meg engedtek neki ne tűrjétek! az ilyennek nem ér a szép szó sajnos durvulnotok kell vele szemben.

u.i: a segg aromás résznél szakadtam xDDD

2013. ápr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, a pénzmegvonást is felvetettem már anyámnál, egy kicsit kevesebbet ad neki azóta, meg a bratyó is felfogta hogy nem az anyjától kéne pénzt kunyerálni bulira.Anyám meg már egyedül nevel minket kb 10 éve, de tesóm előtte se szerette az apját (verte gyerekkorában, gondolom innen gyökerezik az egész). Anyám meg próbálj a lehető legjobbat adni mindenkinek, és csak azt szeretné hogy boldogok legyünk :/

Amúgy meg örülök hogy felvidíthattalak titeket(de tényleg, néha már én is röhögök az egészen :D

2013. ápr. 5. 23:33
 9/9 anonim ***** válasza:

édesjódrága Istenem:DD SEGG AROMA,MEG 11 ÓRAI SKRILLEX KONCERT:DD

én a helyedben azt csinálnám,hogy anyáddal együtt elkezdeném szidni,meg alázni.Csúnya dolog,tudom,de lehet,hogy csak ez segít.

PL.megjegyezhetnéd,hogy egy nagy kocka,meg annyira higiéniátlan,hogy ne csodálkozzon,hogyha sosem lesz barátnője,dagadt disznó..stb.

anyud meg mondhatná,hogy 22 évesen nyugodtan el lehet menni nyári munkára,mert ha így halad,akkor 30 éves korában is itt fogja (szó szerint) rontani a levegőt,ő fog rá mosni,nem lesz élete,örökre szűz marad..

2013. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!