Ez molesztálás?

Figyelt kérdés
Apám kiskorom óta szokott .Èrdekes dolgokat csinálni/mondani ,mániája ,Hogy akár nyilvános helyen is csapkodja a fenekem mondván olyan jól csattan stb..hiába elenkezek csinálja ugyan úgy .Van mikor pl.törölkõzőbe mászkálok ami alatt fehérnemü van ,mikor elvárja Hogy megmutassam ,nézegesse stb. A minap vakartam a tenyerem és ilyesmit mondott:xy( vagyis én) a p*námat szoktam vakarni és ,Ne segítsen-e és utána a seggem bámulta anyám meg engem szid le ,Hogy bemutattam apámnak .és ennél .több mindent szokott csinálni csak hosszu lenne leírni.Ez .molesztálás vagy sem,ha Igen mit tegyek ? A normális válaszokat köszönöm
2013. ápr. 3. 22:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
41%

"Zaklatás, mert akaratod ellenere törtenik". Ez mi?

Mert ha a lány benne lenne , hogy apja turkaljon a bugyijaban, akkor minden ok volna, mar nem is volna zaklatas?

Jo nagy a sötetseg..

Ne aggodj nem jönnek ra a szuleid, jogod van anonim segitsegkeresre es azt tisztelniuk kell a hivataloknak

2013. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz, az borzasztó! Ha nem igaz, akkor nagyon nagy bajt tudsz kavarni magad és a szüleid részére.

Az, hihetetlen, hogy anyukád sem szól érte.

Ha valóban így van kérj segítséget az iskolában. Ha nem így van, nagyon gondold meg mit csinálsz.

2013. ápr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem, az már nem zaklatás, ha a lány is belegyezik.

Nem értem miért kell rögtön lesötétezni valakit akkor ha nálad sincs világosság.

2013. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ha a lány beleegyezik nem zaklatas?

Ilyen nincs! Milyen vilagról gyüssz?

Ahol testverek, anyu fiu apa lány hazasodnak, sajat akaratból, kedvesem?

2013. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Biztos neked van igazad.
2013. ápr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!