Ez molesztálás?

Figyelt kérdés
Apám kiskorom óta szokott .Èrdekes dolgokat csinálni/mondani ,mániája ,Hogy akár nyilvános helyen is csapkodja a fenekem mondván olyan jól csattan stb..hiába elenkezek csinálja ugyan úgy .Van mikor pl.törölkõzőbe mászkálok ami alatt fehérnemü van ,mikor elvárja Hogy megmutassam ,nézegesse stb. A minap vakartam a tenyerem és ilyesmit mondott:xy( vagyis én) a p*námat szoktam vakarni és ,Ne segítsen-e és utána a seggem bámulta anyám meg engem szid le ,Hogy bemutattam apámnak .és ennél .több mindent szokott csinálni csak hosszu lenne leírni.Ez .molesztálás vagy sem,ha Igen mit tegyek ? A normális válaszokat köszönöm
2013. ápr. 3. 22:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%
Ne mászkálj törölközőbe apád előtt!
2013. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
29%

Ez böven több molesztalasnal! Borzaszto! Es anyukad meg teged szid!

Jaj hogy a fennvaló hogy türi el az ilyesmit!

Istenem

2013. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Fordulj iskolapszichológushoz, anonim tanacsadas kiskorúaknak ott megmondjak, ilyet h besegitene a nemi szerved vakarasaban meg bamulgat az borzasztó! Kérj segitseget
2013. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem, szólj anyudnak hogy miket csinál
2013. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
15 éves multam
2013. ápr. 3. 22:27
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Faterod még nem tudja, hogy beteges a viselkedése, vessz össze vele, ez a legegészségesebb.

Mond meg neki, hogy ne pedofilkodjon, mert ez már gáz neked, lehet hogy viccesnek képzeli magát.


Anyádnak meg mond meg, hogy szexeljenek többet.

2013. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
39%
állba verem apádat csak szólj!hány éves vagy?nevelő apád?
2013. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Anyumra pedig ebben Nem számíthatok ,hiszen sokszor ő is jelen van ,de ő poénnak veszi
2013. ápr. 3. 22:29
 9/25 anonim ***** válasza:
56%

Mondom, meséld el az iskolapszichológusnak ez tarthatatlan, hogy apád nökent tekint rád es rádgerjed!

Es meg tapiz meg elvarja h mutogasd magad !

Mi kell még ?

2013. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
De Az a furcsa ,Hogy amúgy kedves velem ,és megadja ami kell egy gyerek neveléséhez de ezt Nem tudom hová tenni
2013. ápr. 3. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!