Ez molesztálás?

Figyelt kérdés
Apám kiskorom óta szokott .Èrdekes dolgokat csinálni/mondani ,mániája ,Hogy akár nyilvános helyen is csapkodja a fenekem mondván olyan jól csattan stb..hiába elenkezek csinálja ugyan úgy .Van mikor pl.törölkõzőbe mászkálok ami alatt fehérnemü van ,mikor elvárja Hogy megmutassam ,nézegesse stb. A minap vakartam a tenyerem és ilyesmit mondott:xy( vagyis én) a p*námat szoktam vakarni és ,Ne segítsen-e és utána a seggem bámulta anyám meg engem szid le ,Hogy bemutattam apámnak .és ennél .több mindent szokott csinálni csak hosszu lenne leírni.Ez .molesztálás vagy sem,ha Igen mit tegyek ? A normális válaszokat köszönöm
2013. ápr. 3. 22:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%
Kérj segítséget az iskolapszichológustól vagy a háziorvosodtól,hogyha anyukád sem hisz neked. Ez már beteges.
2013. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
48%

Ilyen hulye tanacs, hogy több szex kene a szulöknek es ezt a gyerek kéne tanacsolja! A gyerek a szulei szexterapeutaja?

Ez nem a gyerek dolga! Ugyanúgy az apuka dolga se, hogy mivan a lánya fehernemuje alatt! Mind fejreestetek???

2013. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
74%

Miert szóljon az anyjanak, ha az az apa cinkosa es elnézi mindezt! ?

Nem tudtok olvasni?

2013. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek
2013. ápr. 3. 22:37
 15/25 anonim ***** válasza:

Igen az, különösen azért, mert az akaratod ellenére történik. Abúzusnak, zaklatásnak hívják. Szólj anyukádnak, az ofőnek, vagy bárkinek, azonnal! Innen már csak egy lépés az, hogy megerőszakol.

Anyádnak különönsen verd a fejébe, hogy nem a te hibád az, amit apád művel veled (hanem az övé, ha apád szexuálisan kiéhezett és apádé, ha nem hajlandó féket tenni a gatyájára), mert egy gyerek akár egy szál bugyiban is illegethetné magát a szülője előtt, akkor is a szülőnek KELL tudnia magát kontrollálni! A nevelőszülőre ugyanez vonatkozik.


Azt is tudja anyukád, ugye, hogy ha veled bármi történik, akkor őt is felelősségre vonják, mert nem védett meg. Ha nem tudná, akkor világodítsd csak fel szépen.


Ha pedig mindez pusztán a fantáziád szüleménye, akkor elég nagy bajod van. (Van, aki tinikorban szeret ilyen dolgokat kitalálgatni és zsarolni vele a szüleit.)


Ha viszont igaz, akkor AZONNAL kérj segítséget!

2013. ápr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Zaklatás. Akaratod ellenére történik.

Viszont annyi eszed lehetne már, mivrl tudod, hogy ez nem normális, és zavar, hogy nem adsz lovat alá és nem flangálsz előtte törölközőben.

Ha legközelebba fenekdre csap, kérd meg szépen, hogy ne tegye, mert beteges dolog, nyugodtan használd ezt a szót, hogy beteges vagy abnormális. Ha a nemiszervedet hozza szóba, vagy vulgárisan, csúnyán szexistán beszél veled, nyugodtan védd meg magad, nyisd ki a szád, és mond el a vélemyényedet azokról az emberekről akik a lányukra csorgatják a nyálukat, és hívd fel a figyelmét, hogy ezért börtönbüntetés jár.

Én személyszerint úgy szájonvágnám apádat, hogy a fal adná neki a másikat, aztán még ki is herélném. Vigyázz magadra!

36/nő

2013. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ha debreceni vagy szivesen elbeszélgethetnék az apáddal
2013. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Bence_ ***** válasza:

Ha ez így igaz akkor édesapád és édesanyád is beteg.

Viccnek borzasztó rossz.

Ha tényleg van iskola pszichológus akkor beszélj vele.

Bármilyen szakemberrel aki tud ebben segíteni.

2013. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek!
2013. ápr. 4. 16:04
 20/25 A kérdező kommentje:
Csak attól tartok rájönnek apámék ,Hogy én szóltam és azok után ,hogyan fogunk élni ,Hogy fognak ezzel a tudattal megtűrtni?
2013. ápr. 4. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!