Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok mással?

Miért álmodok mással?

Figyelt kérdés
A páromat mindennél jobban szeretem, nem tudnék nélküle élni, az álmaimban gyakran mégis megjelenik egy másik férfi, ami kicsit aggaszt. Nem csinálunk semmi különöset, néha beszélgetünk, néha pedig csak ott van. Néha hozzám ér, van amikor ez zavaró, de van amikor jól esik, hogy megérint. Miért? Tudat alatt őt akarnám?

2013. ápr. 3. 20:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Ami miatt érdekes a dolog, hogy mielőtt a jelenlegi párommal összejöttem, ez a férfi is képben volt, de végül nem őt válaszottam.
2013. ápr. 3. 20:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nincs meg a teljes 100% bizalom!?
2013. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint a bizalommal nincs semmi gond, az életemet is rá merném bízni, többek közt ezért sem értem miért álmodok ilyeneket, főleg, hogy a férfit, aki megjelenik az álmomban, már régen lezártam magamban.
2013. ápr. 3. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudatalatti. Ennyi az egész. Ez ellen nem sokat tudsz tenni, el fog múlni ha nem koncentrálsz rá (:
2013. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 dolog lehet szerintem:

vagy nem szereted a jelenlegi parodat es a regit meg nem zartad le

vagy csak mivel a masikkal nem alakult semmi, izgalmas es ismertlen a dolog szamodra.

2013. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Czinkapanna válasza:
Szerintem ez csak egy kíváncsiság a másik férfi iránt vmilyen szinten az életed része ha jó a kapcsolatotok és lehet h vágysz rá vagy kívánod stb ez nem gond szerintem ha a mostani pasiddal akivel együtt vagy szereted tudod emberek vagyunk ennyi a férfiak is vágynak más nőkre de ez nprmális szerintem :)))
2013. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyenen hülyeség rágódni.

Nekem nincs semmi bajom, mégis van hogy azt álmodom hogy megölelem vagy megpuszilom egy női kollegámat.

Az álmokat nemtudod irányítani + van hogy egy álomnak semmi értelme sincs. Nemkell ezt túl dramatizálni.

2013. ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!