Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Odaköltöznétek az alábbi...

Odaköltöznétek az alábbi körülmények között?

Figyelt kérdés

Fèrjemmel ès kisfiammal költözni szeretnènk anyósomtól,mert különben lassan rámegy a házasságunk arra,ami itt zajlik.Viszont olyan albèrletet találtunk,ami pár házzal van csak arrèbb annak a fèrfinak az otthonától,aki iránt nagyon furcsa èrzèseket táplálok már èvek óta.Sosem csaltam meg a fèrjem,a családommal akarok boldog lenni,de ùjra ès ùjra megjelenik az èletemben ez a másik...

Egyèbkènt kis települèsen èlünk,tehát minimális a kiadó ház,ráadásul az olyan,amelyik minden szempontból megfelelő lenne...csak hát ez az egy zavar benne,viszont a fèrjemnek ezt nem hozhatom fel.

Amùgy èn is szeretnèm,csak fèlek,hogy mi lesz,ha a jelenleginèl is többet találkozunk majd a másikkal!


2013. ápr. 2. 07:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

Válassz 2 rossz közül....


1. Az anyósod a seggetekbe van, és közvetlenül, belülről mérgesíti el a család életét, és nincs menekvés.

2. Az a bizonyos férfi csak a közeletekben lenne, és nem kötelező érintkezni vele, némi önuralommal távol tudod tartani magad tőle.

2013. ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

ma 08:47!

szegénykém, tudom, milyen rossz érzés, ha tartósan nem jut szexhez az ember lánya, veszek neked vibrátort, ha írsz privit :)

2013. ápr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
8%

"szegénykém, tudom, milyen rossz érzés, ha tartósan nem jut szexhez az ember lánya, veszek neked vibrátort, ha írsz privit :)"


Férfi vagyok, te gyökér. Azért írtam ki ezt a választ, mert előtte írtam olyat, hogy szánalmas a kérdező, amiért nem bír magával és nem bírja saját magának azt mondani, hogy nem és kész. Erre törölték a válaszomat, mire én azt írtam, hogy jól van, ha ennyire nem tetszik neki az igazság, akkor menjen át hozzá és kufircoljanak, mert úgyis ezt akarja hallani a válaszadóktól és semmi más nem jó neki.

2013. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%

1. A gyökér az a szerv, amivel tápanyaghoz jut a növény, és megkapaszkodik, de semmiképpen sem én.

2. Ezek szerint neked valami egészen komoly csalódásod volt az életedben, kérlek, fordulj szakemberhez, és ne egy anonim fórumoldalon éld ki a fájdalmadat.

2013. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

"Azért írtam ki ezt a választ, mert előtte írtam olyat, hogy szánalmas a kérdező, amiért nem bír magával és nem bírja saját magának azt mondani, hogy nem és kész. Erre törölték a válaszomat, mire én azt írtam, hogy jól van, ha ennyire nem tetszik neki az igazság, akkor menjen át hozzá és kufircoljanak, mert úgyis ezt akarja hallani a válaszadóktól és semmi más nem jó neki."

Nem elég, hogy tirpák módon fogalmazol, ráadásul nem a kérdésemre válaszolsz, még hazudsz is! Valóban írtad, hogy milyen már, hogy egy ilyen nő házasodik és gyereket csinál, aki minden szembejövő férfival szívesebben megfarkaltatná magát, mint a férjével, stb.... majd rá két perce írtad azt, hogy menjek át és kufircoljak a szomszéddal egyet, végül is úgyis azt akarom. Hogy te ezeket honnan szűrted le, azt nem tudom, nyilván gondolatolvasó vagy, de egy biztos: szövegértelmezésből biztos megbuktál az iskolában... már ha jártál oda egyáltalán :( bocs, bunkóságra bunkóság a válasz. Téma lezárva.

2013. ápr. 2. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!