Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Odaköltöznétek az alábbi...

Odaköltöznétek az alábbi körülmények között?

Figyelt kérdés

Fèrjemmel ès kisfiammal költözni szeretnènk anyósomtól,mert különben lassan rámegy a házasságunk arra,ami itt zajlik.Viszont olyan albèrletet találtunk,ami pár házzal van csak arrèbb annak a fèrfinak az otthonától,aki iránt nagyon furcsa èrzèseket táplálok már èvek óta.Sosem csaltam meg a fèrjem,a családommal akarok boldog lenni,de ùjra ès ùjra megjelenik az èletemben ez a másik...

Egyèbkènt kis települèsen èlünk,tehát minimális a kiadó ház,ráadásul az olyan,amelyik minden szempontból megfelelő lenne...csak hát ez az egy zavar benne,viszont a fèrjemnek ezt nem hozhatom fel.

Amùgy èn is szeretnèm,csak fèlek,hogy mi lesz,ha a jelenleginèl is többet találkozunk majd a másikkal!


2013. ápr. 2. 07:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell találkoznod a másikkal, és álmodozni sem kell róla! Létezik önuralom is!
2013. ápr. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, de soha senki mással nem "farkaltattam" meg magam a férjem mellett! Látom, elsiklottál afölött, hogy sosem csaltam meg a férjem!!! És nem is áll szándékomban, de bizony tény, hogy ez a férfi mindig fontos szerepet játszott az életemben, már a férjem előtt is. De sosem volt közöttünk testi kapcsolat, akkor sem, amikor megtehettem volna.
2013. ápr. 2. 08:10
 3/15 A kérdező kommentje:

nem volt fontos törölni a kedves hozzászóló véleményét, de most már mindegy...

Igen, létezik önuralom is, igyekszem is gyakorolni már hosszú évek óta!

Sajnos nem tudom elkerülni, hogy összetalálkozzak vele, mert sokszor járunk ugyanarra most is, de a költözés után nyilván ez még tovább sűrűsödne, pl. ha viszem a gyereket az oviba, rögtön a házuk előtt kell elmennem, de ugyanez lenne hazafelé is, vagy a boltba sem tudnék elmenni másfelé, stb... ilyenekre gondoltam.

2013. ápr. 2. 08:34
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Ne költözz oda, mert ha nagyobb a kísértés, nagyobb annak is a valószínűsége, hogy fog történni valami közöttetek.

Ugy lenne a legjobb, ha sosem találkoznátok, de ha ez nem lehetséges, akkor is kerüld el.

Persze csak akkor, ha tényleg a férjeddel szeretnél maradni.

Az érzelmeknek nehéz parancsolni, ha történne valami közöttetek, azt már sokkal nehezebb lenne helyrehozni, mint most elkerülni!

2013. ápr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Ez egy tipikus helyzet. Az ember életében előfordulnak olyan személyek akik esetlegesen izgalmasabbak, helyesebbek, vonzóbbak a párunknál. Erre rá jön az is, hogy még izgatóbbá teszi a helyzetet ha az illető személy elérhetetlen számunkra... Ha képes vagy az ösztöneiden felülemelkedni és semlegesen kezelni az illető férfit, akkor költözzetek oda nyugodtan.

De előtte határozd el magadban, hogy soha semmilyen körülmények között nem adod oda magad neki és nem engedsz a csábításnak. Próbáld meg, visszafordítani a dolgot és úgy gondolni a férfira mintha lenne benne valami visszataszító dolog. Talán egy idő után nem fogsz fantáziálni róla...

2013. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Én költöznék, és magamban dolgoznék az ügyön, lehet, ha többet látod meg is unod a látványát.
2013. ápr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

költöznék


ami a másik pasit illeti kerüld el és ne gondolj rá

2013. ápr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%
Most miért törölték a válaszomat? Nincs igazam? Akkor meg költözzetek oda és menj át a szomszédhoz kufircolni. Engem nem érdekel, úgyis azt fogod csinálni, mert nem bírsz majd magaddal.
2013. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó! Te kielégítetlen vagy, vagy, vagy szövegértelmezési gondokkal küzdesz?
2013. ápr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Sok nőnél van olyan ember, akivel érzi, hogy vonzódik hozzá, vagy valamiért különleges neki. Ezzel nincs gond, csak maradjon ennyiben. Azt írod, hogy anyósnál úgyis vége lesz a házasságnak, inkább költözzetek, a többi meg rajtad múlik.
2013. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!