Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek egy ilyen anyaval?

Mit tennetek egy ilyen anyaval?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok egyetemista es most nincs baratom. A kozepiskolak evek alatt voltak kapcsolataim de azokrol nem szoltam itthon tudvan ugyis par honapig fog tartani. Az egyetemen(mernoki kar) nagyon sok a fiu. Aki mar volt ilyen helyzetben az tudja hogy a fiuk/ferfiak hajlamosak felreerteni a kedves aranyos viselkedest. Meg nem talalkoztam olyan fiuval akivel eltudnek kepzelni komolyabb kapcsolatot. Anyam folyton ezzel cseszeget hogy miert nincs baratom kezdemenyezzek stb. Nem vagyok kezdemenyezo tipus de o ezt nem hajlando felfogni. Mar azt is feszegette hogy leszbikus vagyok es ez nagyon rosszul esett. Nagyon bant hogy ezt gondolja es hogy ilyen gorcsosen akarja hogy legyen pasim. Koszonom az ertelmes valaszokat
2013. ápr. 1. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran találkozol anyukáddal? Ha ritkán akkor nem értem miért mondogatja ezt állandóan, ahelyett hogy örülne mikor otthon vagy.

Ha tereled a témát az nem segít? Vagy megmondod neki, hogy hagyon békén ezzel.

2013. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Részben átérzem a helyzeted, mert én meg egyetlen lány vagyok egy fiú osztályban, hát ilyen az élet ^^

egyébként ha nem akarsz fiút, nem kell erőltetni, majd anyukád is belátja, hogy neked most a tanulás a fontos nem a pasizás és majd ha végeztél az egyetemmel beállítasz egy álomférfival akivel leéled az életed. Nem biztos, hogy segítettem de hasonló helyzetben vagyunk mi ketten.

2013. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hagyd rá. majd megunja idővel. vagy bevallod, hogy a középiskola alatt voltak rövidebb kapcsolataid.
2013. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szüleim is mindig aggódtak értem, hogy mi lesz velem és amikor 22 évesen lett egy komoly kapcsolatom, akkor szinte elkényeztették a barátomat. Belekapaszkodtak. Ők még helyettem is görcsöltek ezen az egészen. Elég fárasztó. Nem tudom, hogy csináld, hogy ne zavarjon, én már lassan semmit nem osztok meg anyámmal, mert folyton aggódik és vészmadárkodik. Apám még ennél is rosszabb.
2013. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2 hetente talalkozunk.
2013. ápr. 1. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem bírod, kérd meg egy jó barátodat, hogy ne borotválkozzon meg, meg ne fürödjön 4 napig, vegyen fel valamit a szennyesből, és mutasd be anyukádnak, hogy "ő az én kis szerelmem", hidd el, nem fogja többet erőltetni a dolgot :)
2013. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!