Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek egy ilyen "anyáva...

Mit tennétek egy ilyen "anyával"? Nagyon fontos.!

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy új telefont,mert a régi tönkrement,és a szüleimnek ez a bajuk,ma anyám kib*szásból eldugta a töltőm,és a telóm levan merülve,tegnap pedig átjött hozzánk u.tesóm,aki nagyon pleykás,a levegő nem áll meg benne. -.-" És apámtól eltűnt egy csomó pénz,és nem tudom miért,de most mindenki rám fogja. :O :'( És anyám elkezdte uncsimnak mondani,hogy képzeld el,hogy az XY ellopott X összeget,XY nem mesélte? :O Háát a pofám leszakadt,most meg majd én fogok égni,mert anyámnak hülyeségei vannak. :@

16L


2011. márc. 1. 12:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Te nem azért égsz, mert anyád ilyen.
2011. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Hát?
2011. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Tipikus riosszindulatú szüleid vannak, én a helyedben a szemükbe mondanám a valóságot h. hogy lehetnek ilyen szülők, a helyett h. örülnének h. tisztességes gyerekeük van.Gyerekesen viselkednek és egyáltalán nem vannak jó hatással a nevelésedre.Talán ettől észhez kapnak.De te ismered őket h. mire hogyan reagálnak.
2011. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: Senki nem válogathatja meg a szüleit, le sem cserélheti őket, így aztán nem is felelős értük, a tetteikért. (Fordítva igen, a szülő felelős a gyerekéért, de a gyerek nem felel a szüleiért.)


Ergo nem is éghet miattuk, ha mégis úgy érzi, hogy kellemetlen helyzetbe hozzák a szülei, akkor is mondhatja, hogy erről nem ő tehet, ő nem tett semmi rosszat és kész.


A gond ott szokott lenni, hogy aki még nem felnőtt, az nincs olyan viszonyban sem a szüleivel, sem önmagával, hogy ezt megtegye. (Legtöbbször nem képes erre.) Ezért is nem felnőtt még.

2011. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen, de szegény ,,égni" fog a szülei miatt ( mert van olyan idióta, aki a gyereket ,,nézik le" a szülei miatt) nem lenézik hanem ...nem találom megfelelő szót.x'D na mindegy szval miatta ég a gyerek..mert valaki úgy gondolja..remélem érted..
2011. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

OFF Értem, de nem értek egyet. Aki így gondolkodik, és elítéli a gyereket a szülei miatt, az más miatt is elítélné, nem is érdemes adni az ilyen ember véleményére egy cseppet sem.


Én úgy vélem, azért "ég" valaki, mert úgy érzi, hogy ezt kell tennie. Vagyis jelen helyzetben rosszul kell éreznie magát, mert mindenki ezt várja el tőle. Csakhogy tényszerűen nem kell. Nem lehet ezt rákényszeríteni. Dönthetne úgy is, hogy "azért sem" fogja magát sz@rul érezni, érezze magát úgy az, aki valóban tehet erről! (Erre mondtam, hogy nagyon felnőttnek kell lenni ehhez, de nem lehetetlen, és valahol el kell kezdeni a felnőtté válást is.) Persze ez is csak egy vélemény, az enyém, nem muszáj vele egyet érteni. ;) ON

2011. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Értelek. :)

Hát igen.. csak azért mondom, hogy van pár olyan hülye aki ezt nem tudja felfogni. _!

2011. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De most mit tegyek?? :O Magával vitte a töltőm,vagy bezárta a szekrényébe,a telóm totál levan merülve,szerintetek ez normális? :O -.-"
2011. márc. 1. 13:05
 9/20 anonim ***** válasza:
Először megkérdezheted, hogy tényleg Ő tette-e el? Az is lehet, hogy nem, vagy nem direkt. Ha ez nem működik, akkor nézz szét, kinek lehet még olyan töltője, ami jó a telefonodhoz! Megoldást keress, ne bűnöst! ;)
2011. márc. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Reggel csak ő volt otthon,a tesóm nem jött be a szobámba,és előbb ment el mint én,apu is(De ő amúgy se vette volna el!!),én nem tettem el,csak "anyám" lehetett. -.-" A szekrényét zárja,vagy magával vitte. :@ De ez nem normális.!!! Elegem van,kikészülök. Tagadja hogy nála van,de magától nem tűnik el,nincs kedvem megint ezreket kidobni egy töltőért. Állandóan miatta szívok,mindenhol beéget,amikor beteg votlam,tiszta száraz volt a szám,és kértem tőle inni,nem hozott,pedig ott ült a konyhában,gyógyszert se hozott,magas lázzal szenvedtem. Ha beteg vagyok akkor is mennem kell suliba,csak szenvedek,szerintetek megéri úgy koleszosnak lenni,hogy vonattal 10-15 perc alatt hazaérek? :O
2011. márc. 1. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!