Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy barátnőre...

Mit lehet tenni egy barátnőre féltékenykedő anyával?

Figyelt kérdés

Anyám az össze barátnőmre féltékenykedett vagy irigykedett és ez miatt a legtöbb kapcsolatomra rányomta a bélyeget pedig mind rendes lányok voltak akik tényleg szerettek engem és mellettem álltak...a mostani barátnőmet már be sem mutattam és szerintem nem is fogom....

De érdekes módon a húgom pasiját azt mindig isteníti az összeset aki eddig volt neki,de a barátnőimben mindig a riválist vagy én nem tudom mit lát..de nagyon idegesítő tud lenni!


2011. szept. 27. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Az én anyósom is ilyen sajnos. Azt a nőt, aki tényleg szeret, nem fogja tudni elüldözni! :) Én is maradtam, mert szeretem a férjem, max kikerülöm a kedves mamát :D maradnak a szülinapok, meg húsvét, karácsony. :)
2011. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem figyelmeztesd az aktuális barátnődet, nem vegye magára anyukád féltékenykedését és minél kevesebbet találkozzanak. Anyukáddal beszéltél már erről? Mert vele is fontos lenne, hátha megérti, hogy ezt nem kéne.
2011. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Anyuci pici fia - szindróma... Voltam ilyen szituban, a barátnőként. Fura, de ezek hímsoviniszta nők szoktak lenni - téged mint fiút többre tart anyukád a húgodnál, ha a húgodat "viszi" valaki, az nem baj, de ha az ő drága kisfiát, akkor égszakadás, földindulás, és senki nem elég jó.

Anyukád egyedülálló? (Mondjuk ez nem törvényszerű ilyen esetben!)

Meg kell értetned anyukáddal, hogy szükséged van barátnőre, és szereted a lányt, és a javadat szolgálná, ha ezt tudomásul venné, és támogatón vagy legalábbis nem ellenségesen állna a dologhoz. HIszen szereted és fontos neked a véleménye, ezért szeretnéd, ha ő is elfogadná a választottadat. És ha szereted a lányt, ne hagyd, hogy anyukád elmarjon mellőle - velünk anno ez volt.

2011. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ignorálni. Vegye tudomásul, hogy felnőttél, szerelmes vagy (bár nem írtad, úgy veszem ki a szavaidból, hogy fiúként írtad a szöveget), és nem anyukába, mert nem ötéves vagy, hanem annál több, tahét egy másik felnőtt emberbe. Ez az élet rendje.


A kislányt nem szégyellni kell, nem kell agyonfélteni, hanem kiállni mellette, ha anyukád megint játssza a játszmáit és nem szabad hagyni, hogy elmarja tőled.


Szeressétek egymást, a mama pedig vegye tudomásul, hogy felnőttél. Addig kell ignorálni a mamát, amíg észhez nem tér. A hisztériával szemben mindig ez a legokosabb megoldás. (És a konzekvens magatartás!) Anyukád előbb-utóbb rá fog jönni, hogy ha nem akar végleg elveszteni téged (azaz a buta, infantilis, sértődött stb. viselkedésével elmarni magától), akkor be kell látnia, hogy felnőttél. És ez így van jól.


Amíg el tud marni egy lányt is mellőled, addig totális hatalma van feletted - ezt mindig tudjad. Egyetlen lány sem fog melletted maradni, aki azt érzi, hogy anyukád mindig fontosabb, mint ő. Ez az élet rendje: a fióka felnő, kinőnek a szárnyai, társat keres magának és saját életet akar.

2011. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elkerülni.

Eddig összes expasi anyukája normális volt,csak a pasik nem.

Most megtaláltam életem párját,erre a kedves mama olyan mint a tiéd...


kerülöm amikor tudom,egyszer csak rájön,hogy velem kemény fába vágta a fejszéjét...

2011. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!