Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek egy ilyen "anyáva...

Mit tennétek egy ilyen "anyával"? Nagyon fontos.!

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy új telefont,mert a régi tönkrement,és a szüleimnek ez a bajuk,ma anyám kib*szásból eldugta a töltőm,és a telóm levan merülve,tegnap pedig átjött hozzánk u.tesóm,aki nagyon pleykás,a levegő nem áll meg benne. -.-" És apámtól eltűnt egy csomó pénz,és nem tudom miért,de most mindenki rám fogja. :O :'( És anyám elkezdte uncsimnak mondani,hogy képzeld el,hogy az XY ellopott X összeget,XY nem mesélte? :O Háát a pofám leszakadt,most meg majd én fogok égni,mert anyámnak hülyeségei vannak. :@

16L


2011. márc. 1. 12:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

akkor keresd meg a töltőt. miért nem adja oda ha elkéred????

Hát ha jobb a kollégium biztos azt választanám , mint anyámat.xDD ha megengedi az iskola hogy ilyen közel laksz és oda költözhess.. vagy esetleg valami más megoldás mert elhiszem hogy szar lehet neked otthon

2011. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem adja vissza,mondom tagadja. :@ Már hónapok óta nyugtatót szedek,mert nem bírom,kikészít. -.-" Apámmal is minden nap veszekszenek,nem értem miért nem tudnak csöndben lenni,pénteken is amikor bnőm itt volt,órákig ugattak egymással(mert azt csinálják sajnos),nem tudnak csöndben beszélgetni,mert anyám rikácsol egész nap,apám is folytatja,tesóm beárul,én meg szenvedek,és csodálkoznak hogy nem megy a tanulás. Hát valyon miért? Mert nem segít senki,csak egész nap sírok,és suliba is minden nap szar kedvem van,mert utálok itthon lenni.
2011. márc. 1. 13:50
 13/20 anonim ***** válasza:

Ez rossz... megértelek, teljesen....

énis 16 vagyok és lány..itt más van..de el tudom képzelni, hogy milyen rossz lehet neked !! :S Beszéltél már tanárral vagy valami ,,szakemberrel" erről ?

2011. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
figyelj kicsi lány ez nem olyan szörnyű vegyél magadnak először is új töltőt és azt mindig vidd magaddal.(jó plusz költség de ez van)másodszor ha beteg vagy nyugodtan otthon maradhatsz csak keress egy olyan orvost aki kiad vényt neked mert ma már nem kell csak a saját körzetidhez járni. és végül ne érdekeljen anyukád véleménye kezdj el felnőtté válni, önállósodj.Az én apám próbált verni is gondolj arra hogy van nálad rosszabb sorsú gyerek is ha megbánt valamivel. És könyveld el hogy anyukád nem törődik veled, mert amíg látja hogy ez izgat téged addig őt ez a tudat táplálni fogja(tapasztalatból mondom).Plusz ha tanulni akarsz és békére vágysz ülj be egy mekdonaldsba:)(órákig lehet ott ülni és senkit nem érdekel)rendelj egy kólát vagy valami olcsó vackot bár én egyszer kaja nélkül ott beszélgettem egy barátnőmmel órákig:D jobb időben meg menj egy csöndes parkba vagy a Margit szigetre a lényeg nem vagy a családodhoz kötve, tudsz orvosi igazolással otthon maradni ha beteg vagy, mostantól számíts arra hogy fontos dolgot ne hagyj otthon és ez nem a legszörnyűbb dolog amit valaha olvastam vagy hallottam gyerektől-.-"
2011. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
De nemis gépezhetek,most is csak úgy ülök itt,hogy nem volt itthon senki,tesóm meg most jött haza. -.-" Nem mehetek sehova,mostmár zenét se zudok hallgatni ami nekem tetszik(ugye a töltő miatt),mindenki ellenem van a családból,senkivel nem tudok beszélni,teljesen kirekesztenek. :'(
2011. márc. 1. 15:02
 16/20 anonim ***** válasza:
szerezz be egy használt mp3 lejátszót amin hallgathatsz olyan zenét amilyet csak akarsz(ezt osztálytárstól is veheted de figyelj hogy ne verjenek át)számítógépezni meg manapság egyes helyeken 100 ft-ért is lehet egy órán keresztül(pl könyvtár)vagy a suliban is lehet(persze nem minden suli ilyen)a lényeg hogy ne zavarjon hogy nem vesznek figyelembe rakd inkább előtérbe azt hogy egyzser felnőtt nő leszel és ha kérnek tőled valamit hidegen fog a dolog hagyni mert addigra már lesz egy saját családod szerető férjjel és egy gyerekkel, ha erre gondolsz a saját családod már nem is fog izgatni(és talán a leendő párod anyja anyád helyett anyád lesz sosem lehet tudni)ne akadj ki piti dolgok miatt mert akkor lényegében ők győznek-.-"
2011. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Nekem van a mobilomhoz 3 töltőm, 2 kábel a számítóghéphez (ezzel is lehet tölteni), és egy napelemes univerzális töltőm. Nálam a mobiltöltőt soha sem szokták elvenni. Az viszont szokott lenni, hogy letiltanak a számítógépről...
2011. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
A telómnak USB-s töltője van,de most nem szedtem szét,és láttam hogy nála van. :/ Tegnap meg elkezdte nekem ordítani hogy lopós,meg hogy egy nagy k*rva vagyok,és sz*jha lesz belőlem. :| :O Mért lennék lopós,mikor nem vettem el semmit? Az a tesóm szokása,annyira mellette áll,biztos valamelyikük volt. -.-" És szabályzós vagyok,és a számhoz vágta a cipőmet. -.-"
2011. márc. 2. 09:20
 19/20 anonim ***** válasza:
barátod van??? engedik?
2011. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ebben az esetben viszont azt ajánlom hogy bizonyos határokon belül de ugyanígy vágj vissza.Mikor apám ordít velem hűvösen de ugyanolyan dolgokat vágok a fejéhez olyan szavakkal hogy nem"ildomos" ettől nem tudja mit mondjon mert ő csak trágár szavakat ismer és odébb áll, ha pedig hozzád vágja a cipődet dobd neki vissza:D amíg érzik hogy irányítható és megfélemlíthető vagy addig nem tudsz ezen javítani.
2011. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!