Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

3 éve élek párkapcsolatban, 2 éve együtt élünk...

De valahogy minden megváltozott....

Nem akarok már vele lenni viszonylag fiatal vagyok, nincs gyerek se.

Neki rajtam kívül nincs senkije... Barátai, családja semmi... Ha elhagynám nem tudom hogy tudna megélni stb.... Mit csináljak? Én még szeretem, de nem ugyanúgy... nem csinálunk közös programokat, nincs szex semmi... Nagyjából mint egy nagyon jó barát vagy családtag viszonyban élünk..


2013. márc. 28. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Légy őszinte vele, fejezd be a kapcsolatot, és lépj.
2013. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írtad,hogy fiatal vagy,gyerek nincs.A viszonyotok baráti,tehát már nem férfiként nézel rá,csupán barátként.Én a helyedben nem gondolkodnék,kilépnék ebből a langyos kapcsolatból.
2013. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen már megtettem volna előbb is, viszont a szülei meghaltak, nincs testvére... nagyszülei sem... Így nem tudom mihez tudna kezdeni kb 70.000et keres ebből nem fogja tudni fenntartani magát most 24 éves, én 22... és nagyon sajnálnám ha pl utcára kerülne régebben is volt 1 év amikor ismerősöknél, valamikor sehol nem aludt, és ezt nem szeretném...
2013. márc. 28. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele őszintén, mondd meg neki hogy fontos számodra a törődés, a szex, és hogy mindketten érezzétek hogy valóban egy pár vagytok...
2013. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól még segíthetsz neki, hogy nem lesztek egy pár, barátok lehettek. Csak azért vele maradni, hogy szegény mi lesz vele, értelmetlen.
2013. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!