Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek? Tesom baratnoje

Mit tennetek? Tesom baratnoje

Figyelt kérdés
Ketten vagyunk tesok. Az ocsemnek van baratnoje mar egy 1 eve. Nem igazan csipem csajt. Sokszor elfelejt koszonni ha megprobalok beszelgetni akkor flegma.Ha egyedul vagyunk itthon nem nagyon hajlando segiteni(nem vagyok szerencsetlen hogy ne tudjak megfozni vagy ilyenek de mikor mondtam h mossogasson el csak pislogott mint hal a szatyorba.)Megprobalnek en beszelni anyaval errol a helyzetrol szerintem el se hinne mert a lany nagyon puncsol neki. Apa kulfoldon dolgozik. Mivel vegzosok meg vagyunk hiva a ballagasi ebedre amire en nem szeretnek elmenni. Mit kellene tennem.23/L
2013. márc. 31. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
pislog mint hal a szatyorba:D hát ez nagy:D. amugy szedd ráncba gondolom fiatalabb mint te. lépjél fel
2013. márc. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Jó úton haladsz az igazi bunkó sógornővé válás felé.

Áruld csak be anyukádnak, mint a dedóban.


Nézd, ha kicsit is felnőtt fejjel gondolkodnál, eszedbe sem jutna megalázni, megsérteni a testvéred kedvesét, hogy nem mész el az ebédjére.

Menj csak el, és állj be náluk mosogatni utána, ezzel mutass jó példát a lánynak.


És fogadd el a testvéred döntését, életét. Ő nyilván szereti azt a lányt, azért jár vele.

Legyél a lányhoz kedvesebb, és beszéljétek meg ketten a problémáitokat.

2013. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Most az a bajod, hogy ha elmegy hozzátok, akkor nem segít neked mosogatni, meg főzni?


"Mit tennetek?" Először elgondolkoznék, hogy miért ilyen a viszonyunk. Én hogy állok a tesóm barátnőjéhez, mert talán azért olyan velem, mert én is olyan vagyok vele.

2013. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zsömii válasza:

Szerintem ha a tesóddal jó a kapcsolatod beszélj vele,hogy szerinte ez miért lehet. Lehetséges,hogy a csaj azt érzi,hogy te nem akarsz felé nyitni és alapból elutasítod őt. Lehet,hogy van benne valami olyasmi is,hogy te vagy a nagytesó és "fél" tőled.

Ha a tesódnak sincs ötlete, beszélj a lánnyal,hogy van-e esetleg valami gondja veled.

2013. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értelek.A ballagási ceremóniára testvéred miatt kell elmenjél,nem a barátnője miatt.Vannak hideg,hűvös,flegma típusú emberek,akik nem közvetlenek,az én öcsém barátnője is ilyen volt amíg be nem épült a családunkba.Lehet,hogy nem lesztek a "sógornővel" puszipajtások,de azért követhetett volna el sokkal súlyosabb hibákat is a családotok/te ellened.Fogadd el úgy ahogy van,az öcsédet meg ne büntesd azért akit szeret.
2013. márc. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!