Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen viszonyban vagytok...

Milyen viszonyban vagytok szüleitekkel? Melyikőjükhöz álltok közelebb?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Apámmal alig szoktam beszélni pedig 1 házba lakunk..Anyával nagyjából jobba vagyok,csak néha nagyon idegesítő!..:D
2013. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem Anyu már meghalt, de hozzá álltam közelebb. Apuval kb. úgy élünk, mint két lakótárs. :S Pedig én próbálok közeledni, de Ő távolságtartó.
2013. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát,én igazából egyikőjükhöz sem kifejezetten.Apámnak is vannak olyan negatív tulajdonságai,ami miatt nem, anyámmal ugyanez a helyzet,csak másképp.Kijövök velük,nem azt mondom,hogy rosszba vagyok velük,de ők nem annyira bírnak,amiatt,hogy ők utálják egymást,és én ennek ellenére mindkettőjükkel jóba próbálok lenni,ez szerintük így nem helyes.Azt akarják,hogy válasszak.Mindig ezzel a szöveggel jönnek:"a háborúban sem lehetett valaki egyszerre a szovjetek és a nácik oldalán" na mind1...Szóval a kérdésedre válaszolva,olyan semlegesen vagyok velük.
2013. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Átlagos, néha vannak kisebb-nagyobb konfliktusok, de megvagyunk egymással. Nem tudok közöttük különbséget tenni, mindkettőjüket ugyanúgy szeretem, ugyanolyan mindkettőjükkel a kapcsolatom.
2013. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Apám meghalt évekkel ezelőtt, de akkor sem volt jó a iszonyunk, féltem tőle, amikor ivott, agresszív volt. A szemem láttára verte meg anyám, a saját anyját és engem is ütött meg többször, semmilyen indokkal, okozott fájdalmat. Az utolsó egy évében nem is láttam. A sors fintora, ha most lenne, le tudná állítani anyámat, tudna lelkileg segíteni, mert amúgy intelligens ember volt, akinek túl sok rossz kijutott az életében.

Anyával azóta rossz a viszonyom, hogy kezdek felnőni, nem akar engedni. Túl büszke a bocsánatkéréshez, a belátott hibáit besöpri a szőnyeg alá. Rúgott már ki otthonról, mert megkértem, hogy másik időpontban menjünk falvédőt intézni a szobámba. Aztán persze lemondta a szobám felújítását és a későbbi alkalommal sem segített. Én fizettem az egészet, egy százasomba belekerült. Amúgy is mindent magamnak veszek, nemrég volt szalagavatóm, neki egy fillérjébe nem került, mamám segített. Aztán nyáron kitiltotta tőlünk a páromat, akivel akkor már egy éve együtt voltam. Előtte kedvelte, aztán ez egyik hülye ismerőse miatt, mintha elvágták volna.

Mostanában, hogy elkerüljük a konfliktusokat, nem is nagyon beszélünk. Csak ülök a szobámban, tanulok, elvagyok. Semmit nem tud rólam, és nem veszi észre, hogy elvesztett. A nagymamám és párom okolja. 18L

2013. ápr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mikor még velük éltem sűrjen voltak konfliktusaink, de különösebb problémánk nem volt egymással.

Most, hogy párommal élek, sokat változott a kapcsolatunk, talán betudható a távolságnak is. Ha találkozunk akkor pedig örülünk, hogy találkoztunk, már nem vitatkozunk.

2013. ápr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jo a viszonyunk.

Mindkettejukkel mas es mas, nem tudnam egyikukre sem az mondani, hogy vele jobb.

Apuval is sok programot csinalunk egyutt, mar amennyi az ido engedi, anyukammal meg szinte baratno a viszony.

Nem elek mar otthon vek ota...


26/N

2013. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én anyával szinte barátnői viszonyban vagyok, bár heti egyszer-kétszer rájön valamelyikőnkre az ötperc :D apámmal viszont kevésbé vagyok jóban. vannak jobb időszakaink, de rendesen megvan róla a véleményem. folyton ködösít, hazudik, mindenkinek más oldalát mutatja, ráadásul rettentően negatív és pesszimista, nem túl kellemes társaság.
2013. ápr. 2. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!