Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti besértődnétek ezen?

Ti besértődnétek ezen?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam egy esküvőn, a vőlegény hülyeségből, mikor "lehetett kívánni a zenészektől" azt a számot kérte, hogy "nehéz a boldogságtól búcsút venni" :)))

Az anyósa teljesen felháborodott, nem értette a viccet, voltak még akik beálltak a sorba.


Szerintem vicces volt és egyáltalán nem sértődtem volna meg menyasszonyként...


2013. márc. 31. 14:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

a ferjem az eskuvonkon a Highway to Hell c. szamra vonult be az anyakonyvvezetohoz :D

ha valakinek, hat nekem lehetett volna okom megsertodni, de szerintem poen volt, mindenki nevetett :)

2013. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%

Én menyasszonyként hülyének nézném a vőlegényt, mert ez egy szakítós szám...nekem fura az egész. Nem sértődnék meg, de nem nagyon érteném, hogy mit akart ezzel.

Azzal meg nem kell senkinek foglalkozni, hogy mit mondanak mások...


24N

2013. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
11-es, ott azért nevetett szerintem mindenki, mert az tényleg vicces volt, így elképzelve is röhögök rajta. :D Ez a poén viszont picit gyengusz, nem mindenkinek annyira vicces.
2013. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 omba ***** válasza:

13-as, szerintem se valami nagy poén, de hát nem is engem vett el a srác.

Az esküvő az kettejük dolga főképp, - tudom, hogy mindenféle anyósok úgy tesznek, minthe életük fő műve volna.

Ha az ifjú párnál ez belefér, akkor elég otrombaság elrontani az esküvőjüket.

2013. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14. én is ezt írtam már valahol előbb. Ha a menyasszonynak is, a vőlegénynek is vicces volt, akkor mindegy, hogy az anyós, vagy a többi vendég annak találta-e. Annyira durva meg semmiképpen nem volt, hogy felháborodjanak rajta.
2013. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

12.

A boldogság szó alatt a házasság előtti életét érti.

2013. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

16-os PONTOSAN. És ezt mindenki értette is, kivétel az anyóst és néhány csatlakozó hölgyet.


A "boldogságot" úgy értette, mint a házasság előtti időszakot...egyáltalán nem szakító számként vagy nemtudm miként...


És nem az egész számot játszodták, csak azt a részt "nehéz a boldogságtól búcsút venni én mégis mégis megteszem"...


Abszolút nem volt sértő vagy gáz, se erőltetett nagyon is értettük a poént.

2013. márc. 31. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!