Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjátok meg, ha a...

Hogyan oldjátok meg, ha a párotok reggeltől estig dolgozik? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Most kezdett új munkahelyen az élettársam, 16 órázik általában, hetente egyszer van szabadnapja (még). Annyira nehéz így. Arra lennék kíváncsi, hogy nektek vannak e közös programotok? Szeretkezni milyen sűrűn szoktatok így? Nem hidegültetek el egymástól? Szeretném fent tartani a kapcsolatunkat, de ha nem megyünk sehová, az nem lesz jó hosszú távon.

2013. márc. 31. 06:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Becsülöm Őt nagyon, és tisztelem. Tudom, hogy én nem lennék képes arra, hogy 16 órát dolgozzak naponta. Volt, hogy én is nagyon korán keltem és éjszaka értem haza munkából, a szervezetem kikészült, egyszerűen nem bírtam. Váltanom kellett.

Köszönöm a választ! :) Remélem, most már helyre fogunk állni.

2013. ápr. 1. 01:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!