Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjátok meg ezt a...

Hogy oldjátok meg ezt a facebook dolgot? Akik elválnak, szakítanak .

Figyelt kérdés

családosoktól is kérdezem, akik elválnak, vagy akik szakítanak ..-hogy lehet úgy felejteni a másikat úgy hogy ott van az ember virtuális jelenléte?


itt nem arról van szó h mondjuk utálom a másikat..pont inkább hogy szeretem de tudom hogy közünk mindennek vége..-akkor hogy lehet ezt kezelni?


Ti ha váltok, szakítotok - törlitek az illetőt? és mi van a közös ismerősökkel barátokkal rokonokkal akik azért meg megosztanak egy képet.. vagy bármi olyat ami felkavaró ??


2013. márc. 10. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
le lehet tiltani h megjelenjen az adatlapon az ő összes állapotfrissítése
2013. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nem vagyok nagy fb-használó, szóval lehet, hogy ez nem ugyanaz, de hátha mégis segít: [link]
2013. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én még az elöző, iwiw korszakban töröltem azokat az exeket a baratlistáról akikel túl nagy volt a kötödés. Igy ha tett valamit virtuálisan nem értesültem erről. Ha pedig saját indittatásból akartam megbézni változott e a profilja ujból rákerestem s megnéztem.


Voltak fucsa jelenségek. Ha én tettem valamit feléje ugyankkor ő is tett valamit felém. Ilyesmi többször megtörtént. De annyit együkünk se tett hogy folytatódhasson valami...


Pl. uj mobilom lett, eszembe jutott s gondoltam irok neki egy sms-t egy "ismeretlentől". Végül nem irtam semmit de este egy email fogadott tőle hogy megadta valakinek a telszámomat egy munkaajánlat miatt. Azokban a percekben irta mikor én az smsen gondolkoztam...

2013. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy mindent hagyok ott, ahol van. A múltam része volt, azt nem lehet csak úgy kitörölni. Ha kultúrált volt a szakítás, akkor nincs baj. Nem sok exem volt, akinél ezt ne lehetett volna megoldani, legtöbbjükkel még most is tartom a kapcsolatot (barátilag).
2013. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem is azokra a legtöbbre szól szerintem a kérdés hanem arra a kevésre akik nálad is megvannak. Azokkal mi a helyzet nálad?
2013. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi, az én lelkiismeretem tiszta, őket sem törlöm. Azt, hogy ő mit csinál a FB-ján, nem érdekel :)
2013. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lantos Szilvia válasza:
Nekem sajnos volt, akik muszáj volt blokkolni, mert megkeserítette az életemet a mocskolódásokkal, kommentekkel, de van olyan exem, akivel semmi gond nem volt, soha nem írt semmi rosszat, úgyhogy nálam mindkét példa előfordult.
2013. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!