Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőből sógornő, ti "hagyná...

Barátnőből sógornő, ti "hagynátok" vagy megkérnétek hogy ne jöjjön össze vele?

Figyelt kérdés

Alapból ideális lenne. De őt ismerve picit félek.

Az a gond, hogy elég kapcsolatfüggő, mindig kell hogy legyen valaki mellette és ha benne van egyben, akkor nem sokat tesz érte, de nagyon sok az elvárása, szakítani pedig nem szakít akkor sem ha boldogtalan, mert kell hogy vele legyen valaki aki lesi a kívánságait.

Imádom és elfogadom olyannak amilyen, bár mindig elmondtam neki a véleményem (ezt is sokszor átbeszéltük már amit ide leírtam), nem nagyon tud változtatni azon amilyen.

Nekem van egy párom 1 éve. Fantasztikus családja van, rögtön befogadtak mindenki szeret és nagyon segítőkészek. Páromnak van egy öccse, közte és barátnőm között alakul most valami. Kérdezte, hogy zavar e, mert akkor nem csinálja. Nem tudom mit mondjak erre. Egyrészt szerintem ezzel a sráccal és a családdal megfogná az isten lábát (az ő családjába vannak zűrök, a kapcsolatfüggősége is ide vezethető vissza) szóval szeretném ha boldog lenne. Másrészt kicsit félek, hogy megbántja párom öccsét. Őt is kedvelem, és a család "kegyeiből" sem akarok kiesni. De önzőségnek érezném ha arra kérném a barátnőmet, hogy ne jöjjön össze vele.

Ti mit tennétek? Bízzak benne, hogy tényleg megbecsüli a fiút?


2013. márc. 30. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Anyum barátnője a sógornője is egyben. Akkor romlott meg a kapcsolatuk, amikor bekerült a családba, mert anya anyjának a testvére (azaz anya nagynénje) lett anya barátnőjének az anyósa.
2013. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem hogy nem a te tiszted eldönteni hogy kavarjanak-e, vagy sem!


Zavar? Ha igen, mond meg. Ha nem akkor ne szólj bele.

2013. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradnék minden vélemény nyilvánításból. Ő dolguk.
2013. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább rájuk hagynám. Nem érzem úgy, hogy nekem kéne döntenem mások párkapcsolati ügyeiben.
2013. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi közöd nincs hozzá. Ha megbántja, az se a te dolgod lesz. Szerintem nem kell ettől félni, pont ezért, mert neked semmi közöd hozzá, a családnak se lenne oka téged hibáztatni. Ti két külön személy vagytok, ha ő megbántja, az ő volt, és nem te.
2013. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, két felnőtt emberről van szó. A párod öccse csak meg tudja magát védeni. :)

Ne, ne szól bele szerintem se, ne hogy te legyél a hibás utána bármelyikük szemébe is.

2013. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én legjobb barátnőm a bátyámmal jött össze, azóta annyira megromlott a kapcsolatunk, hogy köszönni is alig akar.. egyébként az ő dolguk, nem szabad beleszólni.
2013. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy legyen pozitív példa is: én a bátyám barátjával jöttem össze, 6 éve vagyunk házasok. És senki nem utál senkit. :)))
2013. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!