Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, megöljem-e magam?

Nem tudom, megöljem-e magam?

Figyelt kérdés

Apámat lebuktattam,hogy megcsalja anyámat.most áll a bál, válás meg minden. és nagyon ki vagyok bukva.

16f



2013. márc. 30. 18:22
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
A szülők ha mérgesek gyakran mondanak olyan dolgot amit nem gondolnak komolyan. Mondjukezt akkor se értem mért mondott neked ilyet hiszen hogyha tudod és nem mondod el neki az azért rosszabb. Meg egyébként is most ez nem a te hibád ha elhallgatod az még rosszabb (szerintem) tehát hogyha el válnának akkor az biztos hogy nem a te hibád lesz úgy hogy nyugi anyud majd lehigad és ha lehet ne öld már meg magad jó? kösz :)
2013. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 bumbi02 ***** válasza:
89%
Úgyse mernéd megtenni, szóval értelmetlen a kérdés. Amúgy indok nincs az öngyilkosságra. Maximum a gyávaság. Az hogy a nehézségeket nem mered átvészelni.
2013. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
bumbi. nem gyávaság. pont,h az meri megtenni aki bátor.
2013. márc. 30. 20:21
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg meg akarnád ölni magadat, akkor már régen megtetted volna, és nem a gyakorikérdéseken lógnál fent.
2013. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 bumbi02 ***** válasza:
100%

Gyávaság. A legkönnyebb az, ha sok probléma van az életedben, megöld magad. Sokkal nehezebb megoldani a problémákat, akár évek alatt. Sokkal nehezebb mindennap küzdeni, mint egyszer mélyre vágni egy késsel.


Nézz utána, ki az a Stephen Hawking.. Nézd meg hogyan "él".. És gondolkozz el rajta.. Ő vajon miért nem lett öngyilkos..Mert bátor.

2013. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
31%

ma 18:26 De egy undorító alak vagy te! Jó hogy már a gyerek a hibás, ha a szülő ilyen hülye.

El kell válni,s utána új kapcsolatba kezdeni, nem pedig tönkretenni a családot, meg a gyereket okolni.


Te idétlen.. nem ízt írtam hogy a gyerek a hibás.. Hanem azt hogy 15 évesen felfoghatná már hogy vannak dolgok amibe jobb nem beleszólni. De beleszólt, és a kotnyeleskedése miatt van most per pillanat gondja. A szülők megtudták volna oldani a problémájukat a gyerek beleszólása nélkül is. Az is lehet hogy az apja bár félrelépett (amit ugyanúgy elítélek) később mégis az anyját választja, és minden jóra fordult volna. Vagy az anyja megtudja és ő dönt..Nem a gyerek pletykálkodása miatt kell dönteni..

Az apja előtt leírta magát.. Az anyjának is kínos lehet most hogy a fia az életükbe csámcsog..


Amúgy meg,ha a kérdező szerint az öngyilkosság bátorság, akkor még messze nagyon gyerek agyilag. Nem bátorság hanem nagy butaság.. és aki ezért öngyilkos lesz.. nos......no coment..

Te meg ma 18:35 ös válogasd meg a szavaidat.. Lehet hogy te egy undorító alak vagy... én nem... és nem fogok nyalni, hízelegni egy kölyöknek aki ennyire gyerekesen gondolkodik, aki nem méri fel a tetteinek súlyát..


Nem hibás abban hogy az apja csalja az anyját, de abban hibás hogy kirobbant a vita..

2013. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!