Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenkinek a terhére vagyok,...

Mindenkinek a terhére vagyok, ez így nem élet, mit tegyek? Megöljem magam?

Figyelt kérdés
2 éve nincs munkám,25 éves vagyok,előtte 17 éves korom óta szinte folyamatosan dolgoztam.Nem fejeztem be a sulit,8 osztályom van.Annyi pénzünk nincs hogy ennivalót vegyünk a hónapra,sokat kellett fizetnünk most,mert adósságaink voltak.2 év alatt kb 30kilót szedtem fel,egy undorító hájas dög vagyok.Mivel állandóan rossz kedvem van,már takarítani se akarok,és magammal se foglalkozom,nem szőrtelenítek meg ilyesmi.A férjemmel tavaly házasodtunk össze.Ő szinte itthon sincs,dolgozik.Édesanyám van akire számíthatunk,de neki is csak a baja van velem.Minek éljek egyáltalán?
2012. okt. 12. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyi pénzünk nincs hogy ennivalót vegyünk a hónapra.....2 év alatt kb 30kilót szedtem fel,egy undorító hájas dög vagyok


Ha éheztek akkor hogy híztál el? Sok fényt szívtál magadba?

2012. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tudod, erre mondják, hogy ennél már úgysincs lejjebb, szóval indulj el felfelé. Képzeld nekem van egy barátnőm akit már kiskorában elhagyott az apja, csak az anyja nevelte, vagy fogalmazzunk úgy nevelődött Ő magától. Na mindegy is, nem volt neki semmiféle családi háttér ami segítette volna az életét. Közben az anyja hajléktalan lett, leégett a házuk, nem volt hol laknia. Szépen lassan elkezdte felküzdeni magát, jobbnál jobb állásokat szerzett magának, mert nem adta fel. De ennek ellenére csomó adósságot összeszedett magának mert nem volt aki segítsen rajta. Mikor már minden sz@r összejött az életében, azt mondta, hogy most nem fizeti ki az egyik havi törlesztőjét hanem vesz magának egy kondibérletet, és kicsit rendbeszedi magát. Lelkileg.... Sikerült neki. A halál soha nem megoldás, annál mindig minden csak jobb megoldás. Én azt tudnám neked tanácsolni elsőkörben, hogy menj fürödj meg, szőrteleníts, takarítsd ki a lakást. Ha a környezeted nincs rendben te sem lehetsz az. Elmehetnél futni kicsit. Eleinte nem lesz kedved. De próbálj meg értelmet nyerni az életednek, mert értékes!!!! A többi probléma meg majd megoldódik, hidd el...
2012. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eggyezek az elozovel,azokkal a dolgokkal kezd amik csak rajtad mulnak,takaritas,szortelenites,fogyas lassacskan...kepzeld mi lenne a ferjeddel ha kinyirnad magad?? Az ember dolgozik mint egy lo,harcol hogy kilabaljatok a sz.rbol,mar szinte csak aludni jar haza,es egyszer csak a felesege ongyilkos lesz..
2012. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15:40 és 16:57 köszönöm...megcsináltam,szőrtelenítettem,de nem mondhatnám hogy jobban érzem magam.Elkezdek takarítani is,bár ettől az anyagi problémák nem fognak megoldódni.Albérletben lakunk,jövő hónap elején költöznünk kellene,de most annyi pénzünk sem volt hogy gázpalackot vegyünk,bár minek...főzni sincs mit.És mindenhol kauciót kérnek..meg a fuvaros...jövő hónap elejéig van 6000ft-unk.
2012. okt. 12. 17:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként igaz...nem lenne szivem megtenni ezt vele,ha belegondolok mit éreznék fordított esetben ...nem tudom túlélném-e egyáltalán ;((( De így meg nem tudom mi lesz velünk.
2012. okt. 12. 17:15
 6/6 anonim válasza:
Igaz, hogy nem oldódnak meg az anyagi gondok tőle, de nem is tudsz mindent rögtön megoldani. Csak kezd el. Ha az elhatározás megvan akkor már jó úton haladsz:)
2012. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!