Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, megöljem-e magam?

Nem tudom, megöljem-e magam?

Figyelt kérdés

Apámat lebuktattam,hogy megcsalja anyámat.most áll a bál, válás meg minden. és nagyon ki vagyok bukva.

16f



2013. márc. 30. 18:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%

Nalunk is volt ilyen, nekem volt annyi eszem hogy nem szoltam bele.

Amugy ezert miert lennel ongyi? Majd lenyugszanak a kedelyek, mondjuk apad elott szerintem elastad magad.

2013. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%

ma 18:26 De egy undorító alak vagy te! Jó hogy már a gyerek a hibás, ha a szülő ilyen hülye.

El kell válni,s utána új kapcsolatba kezdeni, nem pedig tönkretenni a családot, meg a gyereket okolni.

2013. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
92%

Most olvasom hogy azt mondta neked anyukád, hogy minek szült a világra. Ez egy nagyon csúnya dolog volt tőle! Hogy mondhat ilyet egy anya??? De nehogy miatta legyél öngyilkos! Lehet azért mondta ezt neked, mert szarul esett neki. Tuti nem rád haragszik hanem apádra, csak így jön le sajnos.


Amúgy írtam hogy mekkora szánalmasak vagytok, mielőtt beleköttök, akinek nem inge ne vegye magára!!! :)

2013. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon nem volt szep anyukadtol hogy iylet mondott, de hidd el, hogy nem gondolta komolyan.

Altalaban a rosszhirhozot kezdik el okolni a helyzetert, pedig ez nem helyes.

A helyedben biztos apukammal beszeltem volna, hogy mondja el az anyukamnak, mert nem az en dolgom felvilagositani.., egy kapcsolatba ritkan kifizetodo beleszolni, ez igaz a szuleink kapcsolatara is.

Ezen mar nem tudsz valtoztatni, az ongyilkossag sosem megoldas, csak egy menekules, pedig te nem vagy gyava, hiszen az edesanyad ele mertel allni egy ilyen dologgal.

Biztosan nem vot egyszeru dontes, es ezt lattad a legjobbank, valoszinuleg nem veletlenul.

A szuleid most duhosek, anyukad azert mert becsaptak felborl az elete, apukad azert mert lebuktatttak...

Lnyugszanak a kedelyek, aztan megoldodik mindende valoszinuleg sok valtozas ele neztek, erre keszulj fel

2013. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%

Az utolsó két hozzászólást erősítem én is.Te a korodnál fogva is nehéz életszakaszban vagy.Anyukád mellé áltál azzal,hogy elmondtad neki,hogy baj van.Ezzel Te a szeretetedet próbáltad kifejezni.

Ilyen helyzetben jó megoldás a felnőttek világában sincs.

Próbálj olyan emberrel beszélni a gondokról,akiben megbízol.Szüleid most nincsenek beszámítható állapotban.Amiket mondanak,azt a fájdalom okozza.Maguk is megbánják később.Ettől függetlenül Te vagy a legfontosabb nekik a világon,bár ezt most nem érzed.Nyilván.

Tehát hülyeséget ne csinálj,mert arra anyukád biztosan rámenne,de apukád is.Ebben biztos vagyok.

Az élet előtted áll és a papád hibája NEM A TE FELELŐSSÉGED!!!!!!

2013. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
87%
ÉN anyaként nem haragudnék gyermekemre hogy felnyitja a szemem,hogy figyelmeztet .Miért is ne mondhattad volna el?Hisz családtag vagy Szoval aki azt irja mi a francnak ütöd beke az orrod,akkor azok jobban viselik hogy egész életükben hazigsagban,megcsalatasban èlnek,mint megtudjak a valosàgit.Semmi okod öngyilkossagra,jogos volt amit tettèl,semmièrt nem vagy felelös.
2013. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ne legyél az, te jót akartál, anyukád majd megköszöni egyszer, apukád a hibás nem te, ő csalt, viselje a következményeket. Ha nálunk ilyen előfordulna én örülnék, ha a fiam szólna.
2013. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%
Hallottad már azt, hogy: "mindig a gyereken csattan az ostor"? Na, most ez a helyzet. Nem tart örökké, ne aggódj. Felejtsd el, hogy kárt teszel magadban, az nem old meg semmit!
2013. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Dehogynem akarsz élni! Csak most azt nem tudod, hogy hogyan tovább.


Anyukádnak még van képe téged bántani?! Mi az, hogy "ezért szült"? Szégyellje magát az édesanyád, mert ilyen szöveget akkor sem szabad egy gyereknek leakasztani, ha halálosan megvan sértődve. Valamiért megcsalta apád a feleségét, tehát apád is és anyád is HIBÁS ebben a kapcsolatban.


Aki NEM hibás, az te vagy. Te áldoztata vagy két önző embernek, és mélységesen szégyelljék magukat!

Ne megölni akard magad, hanem azonnal keress szaksegítséget és addig is rúgd le a veszekedő szüleidet magadról. Ez az ő dolguk, nem a tied.

2013. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ne.

Tudod, ez egy végleges döntés és elég nagy hülyeség.

2013. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!