Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek h a szuleim elfogad...

Mit tegyek h a szuleim elfogadjak a dontesem?

Figyelt kérdés

Meg ezt az evet vegig jarom es be akarom fejezni az iskolat. Nem valo ez nekem. Jelentkezni akarok katonanak utana meg lelepni valamerre. Amugy is erettsegi utan katona akartam lenni de meg fogok bukni. A szuleim nem akarjak elfogadni hiaba vagyok 18. Azt mondtak hogy ameddig ebben a hazban elek azt fogom csinalni amit ok mondanak. Mit tegyek?

18/F


2013. márc. 28. 18:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sincs érettségim, tudod mire jó az semmire. Több barátnőmnek van és nem érnek vele semmit. Ha katona akarsz lenni legyél az. Kövesd az álmaidat, és ne enged hogy meggátoljanak benne!
2013. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagyon buta a hozzáállásod a dolgokhoz. De van egy olyan gyanúm, hogy tök minegy ki mit mond, te úgyis el akarod cseszni az életedet. Hát tedd. maradj ki az iskolából, menj katonának. De azt ne hidd ám, hogy ott fenékig tejfel az élet. Sőt!

Tudod, az az érzésem, hogy iszonyatosan lusta vagy, egy másodpercet sem foglalkozo a tanulással, így természetes, hogy sehová sem jutsz vele. Csak az a baj, hogy az életben nem lehet minden nehézség alól elmenekülni. Mi lesz majd, ha nem bírod a katonaságot? Onnan is dobbantasz? Mégy kukamosónak? Persze, lehet, a te életed. Te szúrod el magadnak, ahogy tetszik.

2013. márc. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a dolog, kezdj el dolgozni, költözz el, tartsd el magad, és onnantól kezdve azt csinálsz, amit csak akarsz :)
2013. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!